Відкрите обговорення (слухання) питання щодо необхідності встановлення нових тарифів на 2018 рік

До відома споживачів!

Відповідно до Постанови НКРЕКП № 866 від 30.06.2017 року «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», КП «Бердянськводоканал» БМР провело відкрите обговорення (відкрите слухання) питання щодо необхідності встановлення тарифів КП «Бердянськводоканал» БМР на централізоване водопостачання та водовідведення, тарифів на постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік, яке відбулося 22 грудня 2017 року о 10:00 в конференц-залі адміністративного корпусу КП «Бердянськводоканал» БМР за адресою: пр. Східний, 97, м. Бердянськ.

Інформацію про необхідність встановлення тарифів на послуги КП «Бердянськводоканал» БМР з обґрунтуванням та структурами тарифів було оприлюднено на офіційному веб-сайті підприємства. Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань, заявки для участі у відкритому обговоренні приймалися до 21 грудня 2017 року у письмовому та/або електронному вигляді.

Станом на початок проведення відкритого обговорення 22 грудня 2017 року заявки для участі у відкритому обговоренні питання щодо необхідності встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік КП «Бердянськводоканал» БМР не надходили, а також не було одержано жодного зауваження або пропозицій до оприлюднених матеріалів щодо встановлення тарифів на послуги КП «Бердянськводоканал» БМР.

Доповідь Мараховської І.В.

Протокол відкритого обговорення (відкритого слухання) від 22.12.2017 року >

З повагою, адміністрація КП «Бердянськводоканал» БМР

Поділитися цією новиною:

Останні новини: