Про відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП щодо Інвестпрограмми на 2018 рік

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 22 лютого 2018 року, схвалено проект постанови «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства "Бердянськводоканал" Бердянської міської ради на 2018 рік».

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства "Бердянськводоканал" Бердянської міської ради на 2018 рік» за місцем надання послуг.

Проект постанови НКРЕКП разом з протоколом відкритого обговорення Інвестиційної програми КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради на 2018 рік та обгрунтовуючими матеріалами, для прийняття рішення, оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/.../proekt_79-26.02.2018.pdf.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 27 березня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська,19, м. Київ, 03057; e-mail: investvoda@gmail.com контактна особа: Демчишин Світлана Валеріївна, тел. (044) 207-19-18.

Відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства "Бердянськводоканал" Бердянської міської ради на 2018 рік» відбудеться 28 березня 2018 року о 10:00 в приміщенні Комунального підприємства «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради: проспект Східний, 97, м. Бердянськ.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 27 березня 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Відділ Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Запорізькій області, вул. Гребельна, 2, м. Запоріжжя, 69096, e-mail: energo.zp@newline.net.ua, а копії investvoda@gmail.com.

Поділитися цією новиною:

Останні новини: