Невикористані суми субсидії повертаються до бюджету

Адміністрація КП «Бердянськводоканал» БМР інформує мешканців міста щодо повернення до бюджету невикористаних сум субсидій згідно Постанови КМУ № 534 від 23.08.2016 року «Про затвердження порядку розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води і водовідведення, послуг газо- та електропостачання для індивідуального опалення» (далі Порядок) з урахуванням змін, що затверджені Постановою КМУ №300 від 26.04.2017 року.

Згідно п.2 Порядку розрахунок невикористаних сум субсидій проводиться виробниками/виконавцями послуг постачання холодної води та водовідведення станом на 01 травня нового неопалювального сезону за особовим рахунком споживача.

Згідно п.4.1 Порядку розрахунок невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення за особовим рахунком визначається за формулою:

Nв = Cв - Нв, де

Nв — невикористана сумма субсидії за останній період
Cв — загальна сума нарахованої субсидії за останній період (що є на особових рахунках)
Нв — загальна вартість спожитих послуг за останній період (нарахування по особовому рахунку)

Згідно п.8 Порядку за результатами розрахунку загального обсягу суми невикористаної субсидії, що підлягає поверненню до бюджету, надавач послуги складає акт розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидій і надає до 01 червня до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення виконавчого органу міської ради.

Крім того згідно листів Міністерства регіонального розвитку від 24.05.2017 р. №7/10-5506 та від 29.05.2017р визначено, що Міністерством соціальної політики доопрацьовано програмне забезпечення в частині формування списків для надавачів комунальних послуг з переліком отримувачів житлових субсидій із зазначенням періоду дії останньої субсидії.

Зважаючи на викладене, управління праці і соціального захисту населення у м. Бердянськ були сформовані списки одержувачів субсидій із зазначенням періоду дії останньої субсидії і надані до нашого підприємства. А працівниками Служби реалізації послуг і контролю були проведені розрахунки за особовими рахунками абонентів згідно наданого списку із застосуванням формули згідно п.4.1. Порядку.

За результатами розрахунків були складені акти загального обсягу невикористаних сум субсидій, що підлягають поверненню до бюджету і направлені у відповідні інстанції, а розрахована сума знята з особових рахунків споживачів послуг.

На підставі викладеного 12040 абонентів КП «Бердянськводоканал» БМР у своїх рахунках за травень 2018 року у графі “субсидія” будуть мати від’ємне значення.

За довідками Ви можете звернутися до Сервісного центру нашого підприємства каб. №18 пр-т Східний, 97 або за телефонами: 3-63-29, 3-40-54. Години роботи: Пн—Чт з 7-30 до 16-30, Пт з 7-30 до 15-30, перерва з 11-30 до 12-20.

Адміністрація підприємства просить з розумінням віднестись до зазначеної ситуації що склалася у зв’язку зі вступом у дію даного Порядку №534 від 23.08.2016 року та агресивно не реагувати під час консультацій у Сервісному центрі.

Поділитися цією новиною:

Останні новини: