Оголошення

Оголошення про опублікування договору приєднання про надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)

Керуючись ч.1 ст.19; ч.3 ст.20; ч.7 ст.26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»; ч.1 ст.634 Цивільного кодексу України, КП «Бердянськводоканал» БМР оголошує про опублікування договору приєднання про надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

Споживачі, які не мають доступу до мережі Інтернет, мають можливість ознайомитись з текстом договору в офіційному виданні редакції газети «Південна Зоря» від 25.10.2018р. №43.

Приєднатись до умов договору приєднання можна шляхом оформлення заяви-приєднання про надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), яку розміщено на офіційному сайті КП «Бердянськводоканал» БМР (vodabrd.com.ua).

У разі відсутності доступу до мережі Інтернет, заяву приєднання можна оформити в Сервісному центрі КП «Бердянськводоканал» БМР (каб.№18). Режим роботи: Пн-Чт: 7:30–16:30; Пт: 7:30–15:30; Перерва 11:30–12:20; Сб-Нд: вихідні.

Згодом КП «Бердянськводоканал» БМР здійснить розсилку заяв до договору приєднання разом з виставленими рахунками за спожиті послуги з водопостачання/водовідведення.

Звертаємо увагу споживачів, що на підставі ч.7 ст.26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» опублікований договір приєднання розповсюджується лише на тих споживачів, які користуються послугами з водопостачання/водовідведення з внутрішньобудинковими системами. Укладення договорів з мешканцями приватного сектору залишається без змін.

Ознайомитись зі змістом договору приєднання

Відкрити для читання >

Ознайомитись з бланком заяви приєднання

Відкрити для читання >

З повагою, адміністрація КП «Бердянськводоканал» БМР

Поділитися цією новиною:

Останні новини: