Реконструкція системи знезараження води

Реконструкція системи знезараження питної води з залученням новітніх технологій  на станції водопідготовки м. Бердянськ, Запорізької області, вул.Софіївська 111а

У зв’язку з кризовою ситуацією, яка склалась навколо АО «ДнепрАзот» у літку 2018 року та зупинкою ним виробництва рідкого хлору та гіпохлориду. Управлінням житлово-комунального господарства Бердянської міської ради за рахунок коштів місцевого бюджету були профінансовані роботи по придбанню та монтажу 2-х електролізних установок на очисних спорудах водопостачання (ОСВ).

Обладнання призначено для екологічно-чистого виробництва високоефективної суміші дезінфектантів оксидуючої дії на основі гіпохлориту натрію, для уникнення епідеміологічної катастрофи у курортному місті та запобігання зупинки подачі питної води мешканцям міста. Установка містить у собі сольове господарство, виробництво високоактивного дезінфекційного засобу на основі гіпохлориту натрію шляхом електролізу повареної солі на місці споживання, а також системи контролю та дозування реагентів.

З точки зору екологічного впливу на навколишнє середовище мають наступні позитивні характеристики:

  • Передбачено знезараження питних вод гіпохлоритом натрію, одержуваних в електролізній установці з розчину кухонної солі;
  • Утворені в технологічному процесі відходи НЕ токсичні.

Таким чином, електролізна установка є екологічно необхідним і соціально значущим заходом для всього міста та має мінімальний ступінь екологічного ризику.

Даний захід дозволить скоротити фінансові затрати підприємства, а саме: затрати на закупівлю готового гіпохлорита та затрати на його транспортування, а також повна автоматизація процесу роботи установки позбавить від необхідності постійної присутності обслуговуючого персоналу.

З повагою, адміністрація КП «Бердянськводоканал» БМР

 

Поділитися цією новиною:

Останні новини: