До відома абонентів!

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг постановою від 21.12.2018 р. внесла зміни до своєї постанови № 2868 від 26.11.2015 р. « Про встановлення тарифів на послуги централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) суб'єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг».

Зазначеною вище постановою КП «Бердянськводоканал» БМР були встановлені нові тарифи:

  • на послуги централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 15,40 грн за 1 куб. м (без ПДВ);
  • на послуги централізованого водовідведення — 12,55 грн за 1 куб. м (без ПДВ).

Згідно ч. 6 ст. 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» у разі зміни цін / тарифів на житлово-комунальні послуги виконавець / виробник не меньш ніж за 15 днів до введення їх в дію повідомляє про це споживачів з посиланням на рішення відповідних органів.

Таким чином, ставимо Вас до відома про те, що тарифи на послуги нашого підприємства, встановлені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг від 21.12.2018 р. (зазначеному вище) будуть введені в дію через 15 днів після розміщення даного оголошення на сайті КП «Бердянськводоканал» БМР, але не раніше набрання чинності зазначеної постанови НКРЕКП.

Поділитися цією новиною:

Останні новини: