Тепер в квітанціях вказана субсидія за попередній місяць

Нарахування субсидій здійснюється УПіСЗН відповідно до постанови КМУ №848 від 21.10.1995г. зі змінами та доповненнями. Оплата бюджетом розрахованих  субсидій здійснюються згідно Додатку №1 до Порядку проведення органами Казначейства розрахунків, а в квитанції буде відображена сума субсидії за попередній місяць.

Для оплати бюджетом субсидій складається реєстр наданих послуг 

Відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 04.01.2018 року №1 «Про затвердження Порядку проведення органами Казначейства розрахунків, передбачених пунктом 8-1 Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою КМУ від 04 березня 2002 року №256 та взаємодії учасників таких розрахунків»виконавець послуг розраховує фактичне споживання абонентів та надає відповідну інформацію  до фін.органів та до УПіСЗН.

Згідно цього положення  КП «Бердянськводоканал» БМР для отримання коштів із бюджету на субсидії забезпечує складання та надання реєстру обсягів наданих послуг за фактичним споживанням  (додаток №1).

Субсидія оплачується бюджетом  згідно фактично спожитих послуг

Відповідно до Додатку №1 до Порядку проведення органами Казначейства розрахунків, передбачених пунктом 8-1 Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою КМУ від 04 березня 2002 року №256 та взаємодії учасників таких розрахунків» (пункт 3 розділу 1) нашому підприємству перераховується сума коштів відповідно до графи 7 додатку, яка визначається як обсяг фактично наданих послуг, але не більше обсягу, призначеного за нормативами (приймається менша із двох сум за графами 5 та 6).

У свою чергу УПіСЗН протягом двох операційних днів  відповідно до Додатку №1 перераховує кошти  на рахунки  виконавця (п.11. Наказу Мінфіна,Постанова  256) В даному випадку на рахунки КП «Бердянськводоканал» БМР.

Зі своєї сторони наше підприємство направляє відповідні  реєстри і листи до обох управлінь з переліком абонентів і фактичним їх споживанням за попередній місяць.

Тепер в квітанції вказана субсидія за попередній місяць 

Крім того, ставимо до відома, що на особові рахунки в графу «субсидія» абонентам буде вказуватись сума, яка підлягає до відшкодування із Додатку №1.

З причини того, що Додаток №1 заповнюється після нарахувань за звітний місяць  сума субсидії у квитанції відображається аналогічно, як оплата,  тобто в поточному місяці за попередній місяць і дорівнює сумі  фактичного  обсягу споживання за попередній місяць, але не більше нарахованої субсидії. 

 

Поділитися цією новиною:

Останні новини: