Тривають роботи по ліквідації аварії на каналізаційному колекторі по Мелітопольському шосе

Сьогодні тривають аварійно-відновлювальні роботи на магістральному самопливному колекторі по Мелітопольському шосе в районі "Спорткомплексу". Планується облаштування тимчасової станції перекачки стоків. Уже зварено обхідний колектор Ø300мм.

На поточний момент тривають роботи по розкопці котловану і підготовці колодязя для тимчасової станції перекачки стоків. Так само на одному з провалів приступили до монтажу пластикової труби на ділянці в 25 метрів (на сьогодні укладено 6 метрів).

Увага!
Зараз каналізаційні насосні станції в нижній частині міста зупинені, тому просимо мешканців Бердянська поставитися з розумінням і менше зливати воду в централізовану систему водовідведення.
Примітка
  • До ліквідації аварії на колекторі по Мелітопольському шосе міською владою було прийнято рішення безкоштовно підвозити технічну воду для побутових потреб по мікрорайонам м.Бердянськ, де відключено водопостачання. Для цього задіяна техніка служби МНС і приватних підприємців. Графік підвозу води переглянути можна тут.
  • Про поточні роботи по ліквідації аварії на Мелітопольському шосе дивіться на головній сторінці нашого сайту в повідомленнях Аварійної служби.

Поділитися цією новиною:

Останні новини: