Шановні жителі міста Бердянськ!

Аварійна ситуація на каналізаційному колекторі усунуто. У найближчі години почнеться заповнення водопровідної системи.

Колектор працює в тестовому режимі, поки з істотним обмеженням пропускної здатності.

Водопровідна система перебувала без заповнення значний час, що могло позначитися на стані труб, і призвести до нерівномірного їх заповнення, виникнення зайвого тиску.

Звертаємо вашу увагу на дотримання превентивних заходів, які дозволять зберегти в справності вашу побутову техніку і попередити виникнення повторних аварійний ситуацій на мережах:
 
  1. Виходячи з дому, переконайтеся, що крани перекриті. «Гусаки» кранів повинні знаходитися над мийкою, раковиною або ванною.
  2. Звільніть мийки, раковини і ванни від води, переконайтеся, що зливні отвори не засмічені.
  3. Вимкніть водонагрівальні прилади (котли, колонки, бойлери). Перші обсяги води можуть містити домішки сторонніх речовин, що вимиваються з системи (іржу, солі, вапняні відкладення). Користуватися ними рекомендується після того, як вода при візуальному огляді буде прозорою, і протягом 2-3 годин не буде спостерігатися явищ, що характеризують перепади тиску (бризок, нерівномірного напору, нехарактерних звуків, які супроводжують відкриття крана)
  4. У першу добу відмовтеся від запуску пральних машин, щоб уникнути їх поломки.
  5. По можливості, зніміть змінні фільтри з водопроводу, щоб уникнути їх засмічення. У перші години не використовуйте воду для пиття чи приготування їжі.

Колектив КП «Бердянськводоканал» БМР робить все можливе, щоб запуск водопровідної і каналізаційної системи пройшов без ексцесів. Ці заходи швидше рекомендаційні, але вважаємо за потрібне звернути вашу увагу на можливі ризики.

 

Поділитися цією новиною:

Останні новини: