Фахівці Департаментів ЗОДА назвали вартість невідкладних робіт з ремонту бердянських колекторів

Без малого 97 мільйонів гривень — у таку суму оцінили ремонт двох бердянських колекторів в Запорізькій облдержадміністрації.

11 березня відбулося засідання міської постійної комісії з питань ТЕБ ​​та НС. Серед питань, винесених на розгляд, заслухали доповідь профільного заступника міського голови Бердянська Григорія Горячова про внесення змін до рішення даної комісії від 26 лютого поточного року «Про аварійну ситуацію, яка склалася на каналізаційних колекторах по Мелітопольському шосе».

Заступник міського голови зазначив: після перевірки узагальненого кошторису на проведення першочергових робіт з попередження надзвичайних ситуацій на території Бердянська, пов'язаних з обваленням колекторів на Мелітопольському шосе, фахівці Департаментів Запорізької облдержадміністрації дістали висновку, що на виконання цих робіт місту необхідно близько 96 млн 754 тис грн.

Як повідомлялося раніше, загальна протяжність комунікацій, які належить замінити, становить понад п'ять кілометрів. На даний момент вже виділено 1,5 млн грн з резервного фонду міського бюджету, 300 тисяч за міською програмою «Питна вода» і очікується надходження 1 млн грн з резервного фонду обласного бюджету.

Відсутню суму, а це близько 94 млн грн, планують отримати з резервного фонду державного бюджету. 11 березня на засіданні міської комісії з питань ТЕБ ​​та НС прийнято рішення терміново підготувати і направити повторне звернення до голови Запорізької ОДА з проханням: клопотати перед центральними органами влади про виділення відсутньої суми на ремонт самопливного та напірного колекторів в Бердянську.

Як нам стало відомо, в свою чергу, найближчим часом в Запоріжжі пройде обласна комісія з питань ТЕБ ​​та НС, на якій мають намір прийняти аналогічне звернення до Кабінету Міністрів України.

 

Поділитися цією новиною:

Останні новини: