Керівник лабораторії цеху водовідведення Бердянськводоканал нагороджена Орденом княгині Ольги III ступеня.

Міський голова Бердянська Володимир Чепурний та директор КП «Бердянськводоканал» БМР Олександр Македонський 18 березня вручили Орден княгині Ольги третього ступеня керівнику лабораторії цеху водовідведення Тамарі Анісімовій.

— Це перший крок, коли Президент України, особисто Петро Олексійович, звернув увагу на структури ЖКГ. Ніхто і не пам'ятає вже, коли вам вручали такі нагороди. Під час поїздки Президента до Запорізької області ми нагадали про те, що прості люди, які трудяться на благо жителів міста, гідні уваги, і ми були почуті. Від вашої роботи залежить життя міста і життєдіяльність підприємства. Ми вдячні вам за вашу працю, — підкреслив Володимир Чепурний.

Урядову нагороду Тамара Захарівна заслужила своєю багаторічною працею на посаді керівника вище згаданого структурного підрозділу.

Колеги кажуть, Орден заслужений. Тамара Захарівна присвятила підприємству майже півстоліття. З них більше сорока п'яти років очолює лабораторію цеху водовідведення. Сама Тамара Анісімова вже й не уявляє життя без улюбленої роботи.

— Дійсно, ми — робимо внесок в розвиток нашого міста, як курорту. Від результатів роботи лабораторії багато в чому залежить, наскільки скидається вода буде очищеної і екологічно безпечної для Азова, — розповіла Тамара Анісімова

Технолог Людмила Свідло, з якої Тамара Захарівна працює разом понад 40 років, каже—краще її начальниці ніхто не знає специфіку їх роботи.

— Тамара Захарівна — провідна. У неї більше досвіду і мудрості. Я за неї йду слідом, — поділилася Людмила Опанасівна.

Тамара Анісімова приїхала в Бердянськ в 1970 році. Тоді ж влаштувалася на роботу в водоканал. За фахом вона — вчений—агроном зі спеціалізацією агрохімік—грунтознавець. Завжди цікавилася хімією, тому в Бердянську спробувала знайти роботу, пов'язану з улюбленою справою.

— Це виявилося складним. Випадково, коли вже зневірилася, потрапила в лабораторію цеху водопостачання Бердянського водоканалу, а вже через чотири роки мене перевели на посаду завідуючої лабораторією цеху водовідведення, — розповіла Тамара Захарівна.

Переглянути відео

Під керівництвом Тамари Анісімовій працює сім чоловік. Всі фахівці—універсали. Кожен із співробітників, як член сім'ї. Сама Тамара Захарівна з вдячністю і повагою говорить про колег. А ще дуже пишається новим обладнанням, яке вдалося придбати в лабораторію в останні роки. З материнською любов'ю розповідає про кожному агрегаті, встановленому в лабораторії водопостачання. Для неї важливо, щоб всі аналізи були точними, тому що від цього залежить, яка вода потрапить в наше море.

 

 

Поділитися цією новиною:

Останні новини: