Проводиться ремонт підведення підвищувальні станції на вул. Софіївській

КП «Бердянськводоканал» БМР почав роботи на ділянці дороги в районі будинку №30 на вул. Софіївська.

Зараз там розритий котлован і йде підготовка для прокладання трубопроводу. Це проводиться поточний ремонт підводу до підвищувальній насосної станції на вул. Софіївській.

Нагадаємо, 7 березня відбулася 60-я сесія Бердянської міської ради. На ній депутати затвердили оновлену на поточний рік програму «Питна вода». І виділили кошти з місцевого бюджету на першочергові роботи, які слід виконати до початку курортного сезону.

На даній ділянці прокладається другий підвід до ПНС Софіївська. Це дозволить робити перемикання подачі води жителям всього четвертого мікрорайону. Тобто в разі аварії на першому підводі, який проходить з боку Східного, запуск не залишить жителів багатоповерхівок, розташованих в районі ЗОШ №3 без водопостачання.

— Жителів хвилює, чи буде відновлено асфальтне покриття, яке довелося підняти для прокладки трубопроводу. Ми знаємо, що тут недавно оновили дорогу за міською програмою благоустрою. Після ремонтних робіт територія буде упорядкована, а асфальт — відновлений, — запевнив директор КП «Бердянськводоканал» БМР Олександр Македонський.

 

Поділитися цією новиною:

Останні новини: