Тріщина на Мелітопольському шосе не має відношення до аварійного і тимчасового колектора

На Мелітопольському шосе від його перетину з вулицею Ломоносова до перетину з вул. Нагорній перекрито транспортний рух.

На даній ділянці дороги з'явилася ще одна тріщина в асфальті. Її виявили на тій ділянці, де прокладено старий, так званий, викидний колектор.

— Тріщина знаходиться над колектором, який давно виведений з експлуатації, тобто він не робочий. Глибина його залягання 100-120 сантиметрів, — повідомив головний механік КП «Бердянськводоканал» БМР Костянтин Завгородній. — Ця ділянка перекрита. Ми встановили знаки, які забороняють рух транспорту.

Правильно демонтувати цей водовід і засипати місце його залягання необхідно було зробити ще в 1998-2000 році, коли відбувалося відключення труби. Недбалість призвела до того, що зараз викидний колектор почав валитися, а земля в місці обвалення — просідає.

Костянтин Миколайович повідомив, зараз проблему не усувають, тому що тут найближчим часом заплановані масштабні ремонтні роботи. Є намір замінити кілометр трубопроводу, колодязі і, в цілому, провести капітальне відновлення даної ділянки системи водовідведення. До робіт приступлять, як тільки буде затверджено проект і на підприємство надійдуть матеріали.

— На нас чекає розкопати цю дорогу, щоб замінити трубу. Зараз немає сенсу займатися старим недіючим колектором, класти новий асфальт, щоб через тиждень-два знову все розкопувати, — пояснив головний механік Бердянського водоканалу.

На огородженій ділянці на даний момент кілька провалів. Адміністрація Бердянськводоканал просять водіїв не ризикувати своїми авто, тому що багато лихачі об'їжджають знаки і їдуть по перекритій ділянці, щоб скоротити шлях.

 

Поділитися цією новиною:

Останні новини: