Уряд прийняв рішення щодо роботи водоканалів

З 1 квітня підприємства працюватимуть в штатному режимі

На урядовому порталі з’явилася інформація про рішення Кабміну відносно долі водоканалів, які співпрацюють із поставником «останньої надії».

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко повідомив: уряд продовжив дію безстрокових договорів «Укрінтеренерго» з водоканалами, допоки вони не знайдуть іншого постачальника або не перейдуть у статус захищеного споживача.

— Це рішення дасть можливість працювати водоканалам, які наразі не мають іншого постачальника. Додатково Уряд дав можливість водоканалам укладати з «Укрінтеренерго» договори щодо реструктуризації заборгованості за електроенергію, – зазначив Геннадій Зубко.

Як зазначено в повідомленні (www.kmu.gov.ua), Віце-прем’єр-міністр нагадав, що урядом спільно з депутатами напрацьований законопроект №9406, який зараз перебуває на розгляді у Парламенті, а його прийняття дасть можливість водоканалам не платити авансові внески.

— Ми будемо наполягати на його першочерговому прийнятті. Можливості сплачувати авансову плату водоканали не мають. Принцип їх роботи зрозумілий всім – вони постачають воду лише після того, як отримають плату від населення, оптових і промислових споживачів. А на це йде мінімум місяць. Тому прийняття цього закону є вкрай необхідним, і він є коригуючим стосовно прийнятого Закону «Про ринок електричної енергії, – підкреслив Геннадій Зубко.

 

Поділитися цією новиною:

Останні новини: