Камера гасіння на вул. Земскій відновлена

Які ще роботи запланував Бердянськводоканал найближчим часом

Колодязь гасіння, який ремонтував Бердянськводоканал на вул. Земскій, відновлений. Щоб проїжджаючі машини не розбили камеру, над нею покладена спеціальна бетонна плита.

— Перед усім, камера гасіння відпрацювала свій термін експлуатації. Природно, бетон вже почав кришитися. Колодязь розташований на проїжджій частині. Тому руйнування посилив і той фактор, що нерідко великовантажний транспорт наїжджав на нього, — повідомив директор КП «Бердянськводоканал» БМР Олександр Македонський.

Відновлювали камеру гасіння і перекриття за рахунок підприємства. Керівник водоканалу підкреслив: були замінені всі стінки колодязя, а зверху покладена плита, яка повинна витримати навантаження, проїжджаючих по ній автомобілів.

— Ми поклали плиту важкого типу. Її за індивідуальним замовленням виготовив бердянський завод ЗБК, — підкреслив Олександр Македонський.

На фінальній стадії роботи з підключення другого підводу до ПНС Софіївська. Як ми вже повідомляли раніше, їх фінансують з місцевого бюджету в рамках програми «Питна вода»

— Запуск другого підводу гарантує, що великий мікрорайон не залишиться без води. Зараз 4-й мікрорайон підключений до зношеного водоводу, який йде на Колонію, Слобідку, Косу. У разі аварій на ньому, нам доводилося відключати багатоповерхівки. Підключення другого підведення дозволить робити перемикання, і жителі не будуть страждати від відсутності водопостачання, — пояснив Олександр Македонський.

Серед найближчих планів — заміна аварійної ділянки трубопроводу на вул. Консульській, де відбуваються постійні пориви. Проект на повну заміну цього водоводу готовий, але у міста поки немає коштів на ці роботи. Тому в рамках поточного ремонту в цьому році мають намір замінити ділянку труби в районі оптового ринку.

До літа Бердянськводоканал також має намір встановити гідрозатвор і зробити реконструкцію камери перепідключення, яка розташована на перетині Західного проспекту з вулицею Консульською. Це дозволить перевести водопостачання Лісок на інший водовід.

— Це вплине на поліпшення якості послуг для лісовців. Крім того, в літній період, коли збільшиться навантаження на мережі, попередить відключення водопостачання, — підсумував Олександр Македонський.

Переглянути відео "Бердянськ 09.04.2019 Що і де робить водоканал"

 

Поділитися цією новиною:

Останні новини: