Бердянськводоканал модернізує насосні станції

За рахунок власних інвестиційних коштів реконструюють дві КНС і одну ПНС.

Підходить до завершального етапу виконання реконструкції каналізаційної насосної станції №1. Зараз проводять пуско-налагоджувальні роботи нового сучасного обладнання. Представники українського підприємства GRUNDFOS займаються налагодженням нового обладнання, яке вони поставили Бердянскводоканалу.

— На КНС №1 встановили два нових заглибних насоса і один дренажний, — роз'яснив головний механік КП «Бердянськводоканал» БМР Костянтин Завгородній. — Насоси досить потужні і дозволять виробляти безперебійну перекачку стоків з четвертого мікрорайону.

Устаткування встановили згідно з інвестиційною програмою Бердянськводоканала за власні кошти підприємства. У перспективі планується повністю автоматизувати цю насосну станцію таким чином, щоб вона працювала без втручання людини. Це дозволить скоротити витрати підприємства, в тому числі, і на утримання персоналу. Йдеться про вісім співробітників, яких після автоматизації КНС переведуть на інші робочі точки.

Особливість даних насосів в тому, що вони є зануреними з «сухою» установкою в машинному залі насосної.

— Практично в будь-якій аварійній ситуації на КНС вони продовжать роботу. Навіть, якщо станцію аварійно затопить, і вони виявляться під водою, — уточнив Костянтин Миколайович.

Дренажний насос необхідний для відкачування води з приміщення машинного залу насосної. Це може бути або дренажна вода, або перелив з грабельного відділення насосної. Для прикладу, якщо раптом станція виявиться підтопленої, система по перекачуванню стоків продовжить працювати в такому режимі: дренажний насос буде відкачувати воду зі станції, а глибинні насоси без зупинки продовжать перекачку стоків.

У найближчих планах підприємства — реконструкція ще однієї КНС і однієї ПНС. На даний момент обладнання на ці об'єкти закуплено і ведуться підготовчі роботи для його монтажу.

 

Поділитися цією новиною:

Останні новини: