До уваги споживачів!

28.05.2019р. в КП “Бердянськводоканал” БМР відбулись громадські слухання з приводу схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 16 червня 2016 року №1141», відповідно до якого передбачається встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2019 рік у наступних розмірах: на централізоване водопостачання – 20,724 грн. з ПДВ, на централізоване водовідведення – 15,444 грн. з ПДВ.

Редакція проекту постанови запропонована за ініціативою  НКРЕКП у зв’язку зі збільшенням тарифу на централізоване водопостачання для КП «Облводоканал» ЗОР з 6,504 грн. з ПДВ до 7,296 грн. з ПДВ. 

На вказаних громадських слуханнях представник НКРЕКП запропонував схвалити зазначений проект постанови, на що присутні надали згоду.

Затвердження постанови, щодо встановлення тарифів на 2019 рік відбудеться на засіданні, центрального апарату НКРЕКП, яке проводитиметься у формі відкритого слухання. Постанова набере чинності не раніше дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур'єр».

Таким чином 28.05.2019р. відбулося не затвердження нового тарифу, як це вказано в статті «В Бердянську затвердили новий тариф на воду (оновлено)», а відбулося схвалення проекту постанови НКРЕКП, якою планується змінити раніше затверджений тариф.

Також в статті «В Бердянську затвердили новий тариф на воду (оновлено)» зазначено, що «Відтепер містяни платитимуть сукупно за послуги “Бердянськводоканалу” 36,17 грн.».

Однак, ця інформація є недостовірною, оскільки на громадських слуханнях нові тарифи не затверджуються, вони (тарифи) затверджуються виключно на засіданнях НКРЕКП.

На сьогоднішній день на засіданні НКРЕКП питання щодо затвердження зміни тарифу до 36,17 грн. не розглядалося, а тому мешканці міста послуги нашого підприємства будуть оплачувати по раніше затвердженим тарифам до затвердження нового тарифу на засіданні НКРЕКП.

Поділитися цією новиною:

Останні новини: