Заява про екологічні наслідки діяльності

Заява про екологічні наслідки діяльності

У 2019-2020р.р. планується виконання робіт на самопливному каналізаційному колекторі по Мелітопольському шосе. Проектом передбачено реконструкція самопливного каналізаційного колектора від колодязя № 1, розташованого біля камери гасіння напору КНС № 5, до колодязя № 23 у м. Бердянськ Запорізької області.

На даний час самопливний каналізаційний колектор є фізично зношений. Проектована реконструкція дає змогу відновити пропускну здатність колектора та запобігти аварійних ситуацій внаслідок його пошкодження.

В складі реконструкції передбачається заміна зруйнованого самопливного колектору виконаного з залізо - бетону діаметром 1000мм на трубопровід з поліетилену КОРСИС діаметром 800мм.

Можливим джерелом забруднення атмосферного повітря будуть тимчасові викиди забруднюючих речовин, що утворюються при виконанні робіт з реконструкції, які в цілому на стан повітряного середовища не впли-вають. При подальшому функціонуванні відновленого колектору викиди в атмосферу відсутні.

Проектована діяльність запобігає потенційному негативному впливу на водне середовище, ґрунти, техногенне та соціальне середовище.

Повний перелік засобів і заходів, що гарантують безпеку будівництва та експлуатації об’єкта у відповідності до вимог природоохоронних норм і правил, враховані в розділах проекту та ОВНС.

Замовник будівництва:
Комунальне підприємство «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради.
Відгуки і пропозиції надсилати за адресою:
м. Бердянськ, пр. Східний,97
тел.: (06153) 3-55-57
Поділитися цією новиною:

Останні новини: