Попередження про відключення боржників від водопостачання

Попередження про відключення боржників від водопостачання

Шановні абоненти, просимо терміново вжити заходів з оплати існуючої заборгованості за спожиті послуги водопостачання та водовідведення.

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 9 листопада 2017 року №2189-VIII з 1 травня 2019 року Виконавець комунальних послуг має право обмежувати (припиняти) надання відповідної комунальної послуги споживачу в разі непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті комунальні послуги.

У випадку заборгованості за послуги підприємству КП «Бердянськводоканал» БМР будуть розпочаті роботи по індивідуальному обмеженню послуг водопостачання та водовідведення боржникам житлових будинків в приватному секторі.

Відновлення комунальної послуги в повному обсязі буде здійснюватися за умови повного погашення заборгованості.

Крім того, діючим законодавством передбачено припинення надання субсидії споживачам, які мають заборгованості за комунальні послуги більш одного місяця.

Тому ми звертаємось до наших абонентів, які отримують субсидії та мають борги за послуги перед нашим підприємством, терміново погасити заборгованість, щоб уникнути призупинення субсидії та відключення від водопостачання та водовідведення за існуючу заборгованість.

Якщо у споживачів накопичилась велика сума боргу, то її стягнення також проводиться, через суд із залученням виконавчої служби.

Тому, щоб не погіршувати ситуацію і не накопичувати борги, фахівці КП «Бердянськводоканал» БМР рекомендують своїм абонентам скористатися наступним варіантом: реструктуризувати борг. Споживачі мають можливість звернутися із заявою та повним пакетом документів на реструктуризацію боргу, але остаточне рішення про надання реструктуризації та на якій термін буде приймати КП «Бердянськводоканал» БМР.

 

Поділитися цією новиною:

Останні новини: