Бердянський водоканал змінює частину колектору на АКЗ

Замість бетонного колектору на вул. О.Сухарєва прокладають пластикові труби.

Взимку на вул. Олега Сухарєва стався обвал ділянки бетонного колектору. Тоді робітники Бердянського водоканалу розчистили 12 погонних метрів провалу і відновили роботу каналізаційної системи. Але проблема руйнування залишилася.

Самопливний колектор прокладений в 70-ті роки ХХ століття. Ним транспортують стоки з мікрорайонів Буддеталь і Азмол на очисні споруди. Колектор був розрахований на велику кількість стоків. У перспективі планувалося густе заселення мікрорайону АКЗ і розрахунок був на поступове збільшення навантаження на даний трубопровід.

Через недостатнє навантаження в трубопроводі посилилися корозійні процеси, в трубі накопичувалися гази, які роз'їдали бетон. Як результат, відбувається обвалення бетонної частини труби і місцями від колектора залишилася тільки арматура.

За словами начальника служби КНС і мереж КП «Бердянськводоканал» БМР Олега Петрова, на вул. О.Сухарєва раніше замінювали частину старого колектора на пластикові труби. Однак рештки бетонної труби вимагають термінового ремонту, тому що спостерігаються подальші провали.

З 28 серпня почали роботи з прокладання 45 метрів сучасних пластикових труб. Укладання проводять методом санації, тобто труби меншого діаметру заводять в бетонний колектор, який використовують як капсулу. Роботи виконуються за власні кошти підприємства.

Поділитися цією новиною:

Останні новини: