Дані водоміру можна подати в будь-який день місяця

Дані водоміру можна подати в будь-який день місяця

На прохання мешканців Бердянська КП «Бердянськводоканал» БМР подовжив крайній термін надавання показань приладів обліку води до останнього числа місяця.

Тепер подавати показання водомірів можна в будь-який зручний для абонента день місяця з 1 до 30 (31) числа. Проте варто пам’ятати, при здійснені нарахувань за надані послуги КП «Бердянськводоканал» БМР враховує показання приладу обліку води у тому місяці, у якому їх надано.

У разі ненадання споживачем показань приладів обліку води

Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» протягом перших трьох місяців нарахування у розрахунковому періоді здійснюється за середньодобовим споживанням відповідної комунальної послуги за попередні 12 місяців. На четвертий місяць і надалі - за нормами водоспоживання на кожного мешканця оселі.

Абонент має право на перерахунок і відновлення нарахувань за показаннями приладу обліку

Для цього абонент має надати контролерові доступ до приладу обліку для укладання акту обстеження. Заявки приймаються за телефонами: 3-63-29, 3-40-54, 050-400-39-92, а також в Сервісному центрі за адресою: м. Бердянськ, пр. Східний, 97, кабінет №18.

За відсутності порушень, і наявності дійсної повірки лічильника та заяви на перерахунок, абоненту буде виконане коригування і відновлено нарахування по водоміру.

Для зручності громадян заяву на перерахунок можливо надати контролеру при складанні акту на показання.

У разі не допуску контролерів у наступні два місяці, до абонента будуть застосовуватися норми законодавства про адміністративні правопорушення, а саме буде складатися протокол про адміністративне правопорушення.

Для уникнення перерахунків абонентам необхідно щомісяця надавати показання лічильника до нашого підприємства

На сьогодні діють два способи передачі показань. Докладніше за цим посиланням

Дані можна передати за номерами телефонів:

  • 3-43-00, 3-51-95 (цілодобово)
  • 3-63-29, 3-40-54 у робочий час (Пн–Чт з 7-30 до 16-30, Пт з 7-30 до 15-30, перерва с 11-30 до 12-20)

При передачі показань водомірів вказуйте особовий рахунок, адресу та ПІБ.

Також можна повідомити показання через особистий кабінет

Це найпростіший і швидкий спосіб передати поточні показання лічильників води. Після входу в особистий кабінет, залишається лише ввести поточні показання лічильників води і натиснути кнопку «зберегти».

Примітка:
  • Для реєстрації в особистому кабінеті перейдіть за цим посиланням та заповніть необхідні данні.
  • В особистому кабінеті заблокована можливість передавати показання по загальним і транзитним лічильникам води. Для таких водомірів краще передавати показання в інший спосіб, оскільки розподіл обсягів спожитої води проводиться контролером в індивідуальному порядку.
  • З усіх питань щодо особистого кабінету ви можете звернутися до адміністратора сайту (через Інтернет-приймальню або за контактами, вказаними на сторінці «Контакти»)

Зараз розглядаються комерційні пропозиції та джерела фінансування для введення в дію надання показань за допомогою Viber.

Поділитися цією новиною:

Останні новини: