Бердянськводоканал відключає боржників від водопостачання

Бердянськводоканал відключає боржників від водопостачання

Уникнути відключення можна, сплативши частину боргу.

Згідно з законом з травня поточного року Бердянський водоканал отримав право відключати від водопостачання боржників без рішення суду. Відключення загрожує тим, хто заборгував за послуги водопостачання від 300 гривень.

Розуміючи, що це крайній захід, співробітники служби контролю водоканалу на даний момент працюють з тими абонентами, чия заборгованість обчислюється тисячами гривень.

Яскравий приклад - житель з вул. Вроцлавська, чий борг становить близько 2,5 тисяч гривень. Він вже отримував попередження про загрозу відключення. Більш того, за борги йому перекрили водопостачання і опломбували корінний вентиль.

За ці дії боржник подав на підприємство позов до суду, але рішення було на користь водоканалу. Оскільки даний абонент і згодом не сплатив суму боргу, 3 жовтня йому повністю припинили подачу води, відрізавши водопровід від міської мережі водопостачання.

Позовна заява до суду загрожує ще одному жителю приватного сектора мікрорайону АКЗ-РТС. За борги йому перекрили водопостачання, але він самостійно зняв державну пломбу і продовжив користуватися водою. Співробітники служби контролю відрізали підключення абонента від централізованої системи водопостачання за адресою проживання боржника, а юристи водоканалу готують позов до суду.

До слова, служба контролю приїжджає на відключення не раптово. За місяць до того, як перекрити водопостачання, боржнику приходить повідомлення-попередження про загрозу відключення. У цей період абоненти можуть прийти в водоканал і домовитися про умови оплати боргу.

Адміністрація Бердянського водоканалу розуміє, борги можуть виникнути з різних причин. В тому числі, коли абоненти потрапляють в складну життєву ситуацію. Для людей, які готові йти на діалог, розроблена лояльна система погашення боргу.

Начальник служби контролю водоканалу Олександр Усенко підкреслює, боржник може прийти на підприємство і укласти договір на реструктуризацію. Щоб уникнути відключення, можна також оплатити частину заборгованості і скласти договір з графіком погашення решти суми боргу. Для цього необхідно звернутися із заявою та паспортом власника за адресою м.Бердянськ, пр.Східний, 97, кабінет №18. Телефон для довідок та консультацій: (06153) 3-40-54

Поділитися цією новиною:

Останні новини: