Де і як отримати консультацію зі встановлення загальнобудинкових водомірів

Де і як отримати консультацію зі встановлення загальнобудинкових водомірів

На водоканалі створено спеціальну робочу групу для допомоги мешканцям багатоквартирних будинків, які встановлюють комерційні вузли обліку.

На КП «Бердянськводоканал» БГС створена спеціальна робоча група. В неї входять фахівці різних відділів підприємства, які за профілем консультують жителів Бердянська в питаннях установки комерційних приладів обліку на багатоквартирні будинки.

Дивитись відео

— Відповідно до закону, ми надаємо консультації та допомогу представникам багатоквартирних будинків, яких офіційно обрали для проведення переговорів співвласники на загальних зборах мешканців, — підкреслила голова робочої групи, начальник служби обліку реалізації послуг Вікторія Лернер. — Права вести переговори з водоканалом повинні бути підтверджені протоколом зборів з підписами жителів.

Щоб потрапити на засідання, необхідно заздалегідь записатися, тому що фахівці повинні зібрати всю наявну інформацію, яка є за конкретною адресою, і підготувати необхідні рекомендації.

Засідання проходять по середах о 15 годині. Записатися можна за номером 3-40-54 або особисто в 18 кабінеті підприємства. З собою бажано мати протокол зборів співвласників, який підтверджує права представника вести переговори і вирішувати питання, пов'язані з установкою загальнобудинкового водоміра.

Докладно про комерційний облік читайте тут >

Поділитися цією новиною:

Останні новини: