Усунення пориву на мережах водовідведення в нижній частині міста

Усунення пориву на мережах водовідведення в нижній частині міста

Співробітники аварійної служби КП «Бердянськводоканал» БМР усунули порив на мережах водовідведення в нижній частині Бердянська. Порив утворився на старій гілці напірного трубопроводу (поруч з перекрестям вулиці Ля-Сейнська з Західним проспектом), яка давно потребує заміни.

Даний трубопровід прокладений в 70-х роках минулого століття і давно потребує заміни. У нижній частині труби (уздовж труби) утворилася тріщина довжиною до метра. Працівники ремонтної бригади розчистили її від смоли і встановили хомути, щоб запобігти витіканню. Порив узятий під спостереження.

У зв'язку з тим що пориви на перехресті вулиці Ля-Сейнська з Західним проспектом відбувалися досить часто, в 2017 році КП «Бердянськводоканал» БМР виконав заміну ділянки напірного трубопроводу. КП «Бердянськводоканал» БМР неодноразово подавав пропозиції про заміну цієї гілки напірного трубопроводу в УЖКГ. Розроблено проект по заміні даної ділянки напірної каналізаційної лінії, яким передбачена реконструкція системи водовідведення з прокладкою абсолютно нової резервної лінії і подальше перемикання на неї. Відключити аварійну ділянку не можна, тому що там починається перекачування стоків під напором з нижньої частини міста на гору практично безперервно. На жаль, питання фінансування даного проекту (заміна цієї ділянки напірної каналізаційної лінії) до сьогоднішнього дня поки так і не було вирішено.

Аварії такого характеру не тільки порушують нормальну роботу мереж водовідведення, а й завдають серйозної шкоди нашому підприємству, тому що на «латання» трубопроводів (магістралей, колекторів) в авральному режимі — підприємство витрачає багато матеріальних ресурсів і фізичних сил співробітників. Ці (по суті будівельні) роботи проходять за рахунок підприємства. У той час як фінансування на них повинно надходити з інших джерел і виконувати такі роботи повинні спеціалізовані організації.

 

Поділитися цією новиною:

Останні новини: