У боржників є останній шанс уникнути відключення води

У боржників є останній шанс уникнути відключення води

В службі контролю розповіли, що необхідно зробити, аби не втратити комунальної послуги.

На поточному тижні співробітники служби контролю послуг Бердянського водоканалу запланували відключення боржників від водопостачання в ряді районів міста. Згідно з графіком, роботи проводитимуть на Слобідці, Колонії, 8 Березня тощо.

— Борги городян перевищують 16 млн грн, — говорить начальник служби контролю КП «Бердянськводоканал» БМР Олександр Усенко. – Це завдає істотної шкоди економіко-господарської діяльності підприємства.

На водоканалі запевняють, не мають на меті позбавити людей водопостачання. Завдання — налагодити взаємини між споживачами та підприємством, і повернути заборгованість.

— Ми розуміємо, бувають різні життєві ситуації, коли людина не може погасити всю суму боргу відразу. Пропонуємо часткове погашення та укладення договору з реструктуризації боргу. У кожному конкретному випадку підбираються індивідуальні умови, виходячи з ситуації, — підкреслює Олександр Усенко.

У службі контролю пояснюють, до боржників не приходять раптово. За місяць їх письмово попереджають про можливе відключення. Цей час дається, щоб абонент упорядкував свої взаємини з водоканалом. Якщо цього не відбувається, до боржника приїздить аварійна служба і відключає будинок від міських мереж. У цій ситуації людина несе витрати не тільки з відшкодування заборгованості, але і з нового підключення послуги.

Щоб уникнути неприємної процедури, абонентам, у яких є борги перед підприємством, варто звернутися в каб. 18 водоканалу з заявою та паспортом. Консультацію можна отримати за номером телефону (06153) 3-40-54.

Відео

До слова, відключають не тільки домоволодіння, а й підприємства, і організації. Днями водопостачання обмежили садовому товариству «Кабельник», борг якого перевищує 600 тис грн.

Підприємство «Приазовкурорт» заборгувало за послуги близько 700 тисяч. Щоб уникнути відключення, адміністрація частково погасила борг і пішла на умови щодо його реструктуризації. Така ж ситуація і з підприємством ЮГМ, яке зі стотисячного боргу сплатило його четверту частину і готово погашати борги за графіком. Назустріч пішло і СОТ «Скловолокно», яке заборгувало трохи менше 16 тис грн. Свій борг товариство сплатило повністю.

Відео

 

Поділитися цією новиною:

Останні новини: