В мікрорайоні 8 Березня замінюють частину водопроводу

В мікрорайоні 8 Березня замінюють частину водопроводу

На одній з найбільш аварійних ділянок прокладають 175 метрів нової труби

На стадію завершення вийшли роботи з реконструкції ділянки труби водопостачання на вул.Листопадній, що в мікрорайоні 8 Березня. Оновленню підлягає 175 метрів водопроводу.

Стару ділянку сталевої труби замінюють на сучасну — з термопластичного полімеру. Також встановлять п'ять нових засувок.

— Ми замінюємо ділянку від перетину вул.Листопадної з вул.Яковлєва та вул.Лобачевського: від колодязя до колодязя. Роботи почалися в середу, 11 листопада, і закінчяться на поточному тижні, — прокоментував ситуацію начальник служби водопровідних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР Віктор Сизко. — Стара труба прокладена на початку 70-х років ХХ століття. Пориви відбувалися тут дуже часто і підприємство несло значні втрати, постійно усуваючи на цій ділянці аварії.

Тим часом від постійних ремонтів мережі страждали і жителі мікрорайону 8 Березня, будинки яких приєднані до цієї ділянки водоводу. Депутат міськради Ірина Попова відзначає, в мікрорайоні не одне таке місце, де постійно рвуться мережі, тому що вони вже виробили свій ресурс. Жителі це розуміють, тому пропонують до питання підходити ширше.

— Люди до мене звертаються, просять: не треба труби регулярно розкривати і латати діри, треба їх комплексно відновлювати, — зазначає Ірина Попова. — До мене звернулися жителі району зі своєю проблемою. Дякувати, водоканал відреагував і проходять масштабні роботи. Думаю, це позитивно позначиться на життєдіяльності, менше буде поривів і відключень. Після цих робіт будемо звертатися з пропозиціями щодо поліпшення наступних ділянок.

Фінансуються роботи з заміни ділянки труби з міського бюджету. Їх вартість — понад 130 тис грн. Адміністрація КП «Бердянськводоканал» БМР давно пропонувала провести заміну трубопроводу, прокладеного на вул.Листопадній. На даний момент депутати міськради затвердили зміни і доповнення до програми "Питна вода" на 2019 рік, за якими (в тому числі) був внесений в неї і ремонт аварійної ділянки на вул.Листопадній.

— Водопровідно-каналізаційні мережі зношені майже на 80%. Велика частина трубопроводів міста саме в такому аварійному стані, як на вул.Листопадній. Тому керівництво водоканалу і наполягає на розгляді програм реконструкцій та оновлення мереж, які пропонуються увазі місцевої влади, — підкреслив начальник виробничо-технічного відділу КП «Бердянськводоканал» БМР Євген Борисенко. — Ми вдячні місцевій владі, що нас почули і були виділені кошти на реконструкцію аварійної ділянки на 8 Березня.

Фахівець звертає увагу, зараз до розгляду міськради пропонується програма «Питна вода» на 2020 рік. В неї, крім інших адрес, включені відомі бердянцям аварійні ділянки колекторів на вулицях Ля Сейнській, Верещагіна, П'ятигорській, роботи по яким необхідно завершити.

— Зараз роботи здійснюються завдяки взаємодії між директором підприємства Олександром Македонським і депутатським корпусом. Сподіваюся, спільна діяльність продовжиться, і аварійні ділянки будуть замінювати на нові, — каже Євген Борисенко. — У нас є плани з ремонту мереж не тільки на 2020-й, а й на 2021, 2022 роки. Якщо цього не робити, знос збільшиться, і ми опинимося на межі техногенної катастрофи.

Відео

 

Поділитися цією новиною:

Останні новини: