Заява про екологічні наслідки діяльності

Заява про екологічні наслідки діяльності

У 2020 році планується виконання робіт на напірному трубопроводі по Мелітопольському шосе. Проектом передбачена реконструкція напірного трубопроводу від камери перемикання КНС №8 до камери перемикання в районі вул. Вроцлавська у м.Бердянськ Запорізької області.

На даний час напірний трубопровід є фізично зношений. Проектована реконструкція дає змогу відновити пропускну здатність напірного трубопроводу та запобігти аварійних ситуацій внаслідок його пошкодження.

Траса проектованої ділянки проходить вздовж Мелітопольського шосе. В складі реконструкції передбачається, що нові труби прокладаються по трасі діючої лівої нитки трубопроводу з попереднім демонтажем існуючого трубопроводу. Проектований трубопровід напірної каналізації монтується із сталевих труб діаметром 630 мм та чавунних діаметром 700 мм.

Можливим джерелом забруднення атмосферного повітря будуть тимчасові викиди забруднюючих речовин, що утворюються при виконанні робіт з реконструкції, які в цілому на стан повітряного середовища не впливають. При подальшому функціонуванні відновленого трубопроводу викиди в атмосферу відсутні.

Проектована діяльність запобігає потенційному негативному впливу на водне середовище, ґрунти, техногенне та соціальне середовище.

Повний перелік засобів і заходів, що гарантують безпеку будівництва та експлуатації об’єкта у відповідності до вимог природоохоронних норм і правил, враховані в розділах проекту та ОВНС.

Замовник будівництва:
Комунальне підприємство «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради.
Відгуки і пропозиції надсилати за адресою:
м. Бердянськ, пр. Східний,97
тел.: (06153) 3-55-57

 

Поділитися цією новиною:

Останні новини: