До відома абонентів! Щодо інвестпрограми на 2020 рік

До відома абонентів! Щодо інвестпрограми на 2020 рік

13 грудня 2019 року відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), на якому була схвалена Інвестиційна програма КП «Бердянськводоканал» БМР на 2020 рік.

З метою одержання зауважень і пропозицій НКРЕКП на своєму офіційному веб-сайті оприлюднило проект постанови про схвалення Інвестиційної програми КП «Бердянськводоканал» БМР на 2020 рік.

Відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП про схвалення Інвестиційної програми КП «Бердянськводоканал» БМР на 2020 рік відбудеться 28 грудня 2019 року о 09:00 в конференц-залі адміністративного корпусу КП «Бердянськводоканал» БМР за адресою: м. Бердянськ, пр. Східний, 97.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 27 грудня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: КП «Бердянськводоканал» БМР, м. Бердянськ, пр. Східний, 97, e-mail: berdvodokanal@gmail.com.

Заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються до 24 грудня 2019 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: КП «Бердянськводоканал» БМР, м. Бердянськ, пр. Східний, 97; e-mail: berdvodokanal@gmail.com.

З повагою, адміністрація КП «Бердянськводоканал» БМР

 

Поділитися цією новиною:

Останні новини: