Працівників найбільшого комунального підприємства Бердянська привітали з професійним святом

Працівників найбільшого комунального підприємства Бердянська привітали з професійним святом

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення в Україні відзначають у третю неділю березня, в цьому році випадає на 15 березня. Напередодні професійного свята керівництво міста привітало найбільше комунальне підприємства Бердянська - «Бердянськводоканал».

Через карантинні заходи, які пов’язані з коронавірусом, традиційного концерту до дня працівників ЖКГ у міському палаці культурі не було, тому комунальники приймали вітання на робочих місцях. 13 березня заступник міського голови Григорій Горячов привітав співробітників КП «Бердянськводоканал».

– Попри всі катаклізми та погодні умови ви завжди на робочому місці, щоб забезпечити наше місто водою, – зазначив Григорій Григорович. – Бажаю напередодні професійного свята вам, вашим рідним та близьким перш за все здоров’я та благополуччя!

До привітань приєдналися й представники керівництва КП «Бердянськводоканал». Кращих співробітників підприємства відзначили грамотами, подяками та преміями:

  • 8 працівників отримали нагороди від Запорізької обласної організації профспілки ЖКГ;
  • 10 – почесні грамоти та грамоти від Української асоціації підприємств водопровідного-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»;
  • 29 – відзначені грамотами та подяками міського голови Володимира Чепурного.

Також колектив КП «Бердянськводоканал» привітав директор підприємства Олександр Македонський.

– Наша праця – одна з самих важких, – відзначив Олександр Валерійович. – Дня нас не існує карантинів, свят і, навіть, вихідних – завжди потрібно дати людям воду. При недостатньому фінансуванні, шляхом самопожертви, працівники водоканалу утримують в спеку та мороз застарілі мережі у належному стані. Бажаю поваги нашим працівникам від городян, гідних умов життя та здоров’я во всьому. Зі святом, друзі!

 

Поділитися цією новиною:

Останні новини: