Увага! До 3 квітня 2020 на підприємстві вводяться в дію карантинні заходи

Увага! До 3 квітня 2020 на підприємстві вводяться в дію карантинні заходи

З метою попередження розповсюдження нової короновірусної інфекції (COVID-19), з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно до статей 28, 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», на виконання Постанови КМУ від 11.03.2020 року №211 щодо встановлення карантину на території України з 12.03.2020 р. по 03.04.2020 р. та проведення профілактичних та протиепідемічних заходів, та на підставі рішення Протоколу №7 від 11.03.2020 р. і Протоколу №8 від 12.03.2020 р. засідання постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС Бердянської міської Ради.

На КП «Бердянськводоканал» БМР до 03 квітня 2020 року вводяться наступні обмежувальні карантинні заходи щодо здійснення прийому громадян:

  1. Вводиться обмеження прийому населення. Прийом абонентів на території підприємства буде вестися тільки в невідкладних випадках (Наприклад, у зв'язку із виїздом, перереєстрація при зміни власника домовладіння та тощо). Для вирішення поточних питань звертатись в електронній формі або по телефонам за контактами на сайті підприємства (vodabrd.com.ua).
     
  2. Заборонено прохід на територію підприємства «Бердянськводоканал» абонентам та іншим особам без засобів індивідуального захисту органів дихання (захисних масок) з явними ознаками респіраторного захворювання
     
  3. На контрольно-пропускному пункті всі абоненти з ознаками респіраторних захворювань повинні пройти термометрію (вимірювання температури тіла).
     
  4. Прийом водомірів буде здійснюватися лише на контрольно-пропускному пункті Служби водопостачання (вул. Софіївська, 111), а не в водомірній майстерні.

Просимо поставитись до цих обмежувальних карантинних заходів із розумінням і рекомендуємо абонентам до кінця карантину утриматись, без крайньої на те необхідності, від відвідування служб КП «Бердянськводоканал» БМР та в разі ознак респіраторного захворювання відразу звертатися до медичного закладу.

З повагою адміністрація КП «Бердянськводоканал» БМР

 

Поділитися цією новиною:

Останні новини: