Проявіть свідомість: не кидайте в систему водовідведення сміття!

Просимо не скидати в каналізацію стороннє сміття і не змивати харчові жири в систему водовідведення. Це в інтересах усього міста і кожного бердянця окремо!

Що тільки не кидають в каналізацію: від пакетів і шкірок кавуна до туфель і памперсів. Будь-яке стороннє сміття, яке змивають в каналізацію неминуче призводить до заторів в мережах централізованого водовідведення міста. Забиваються колектори і колодязі, що в свою чергу загрожує пошкодженням труб, розливу стоків і затопленню підвальних приміщень багатоповерхових будинків.

Така ситуація вже прийняла системний характер. Підприємство на усунення заторів несе додаткові витрати і витрачає робочий час. Ці ресурси і зусилля можна було спрямувати на заміну зношених труб, які знаходяться в аварійному стані.

Відзначимо, що КП «Бердянськводоканал» БМР проводить реконструкцію насосних станцій з установкою енергоефективного імпортного обладнання. При попаданні крупного сміття зростає ризик його виходу з ладу, що веде до додаткових витрат підприємства на дорогий ремонт.

Шановні голови ОСББ! Звертаємо увагу на дедалі частіші випадки потрапляння дрібних гризунів в систему водовідведення. Просимо своєчасно проводити дератизацію підвалів. Крім можливих заторів є ще одна небезпека від гризунів - розриття навколо колодязів, що послаблює конструкцію і веде до швидкого обвалення.

З повагою, адміністрація КП «Бердянськводоканал» БГС

 

Поділитися цією новиною:

Останні новини: