УВАГА! Дію карантинних заходів продовжено до 31 жовтня 2020р.

Враховуючи вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби (COVID-19) спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами та доповненнями на підставі рішення Протоколу №33 засідання постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС Бердянської міської ради від 31.08.2020 року карантинні заходи продовжено до 31.10.2020 р.

На території КП «Бердянськводоканал» БМР до 31 жовтня 2020 року діють наступні обмежувальні карантинні заходи щодо здійснення прийому громадян:

  1. Обмеження прийому населення. Прийом абонентів на території підприємства буде вестися тільки в невідкладних випадках (Наприклад, у зв'язку із виїздом, перереєстрація при зміні власника домовладіння та тощо). Для вирішення поточних питань звертатись в електронній формі або по телефонам за контактами на сайті підприємства (vodabrd.com.ua).
    • З урахуванням пом’якшенням карантинних заходів з 11.05.2020р. на територію підприємства в кабінет №18 та №19, кабінет №14 (за окремим складеним списком відвідувачів) та за необхідністю в інші служби, допускатимуться абоненти по 2-3 особи (з розрахунку не більш 1 особи на 10м2 приміщення).
    • З метою більш компетентного прийому громадян допускається візит в конкретний структурний підрозділ КП «Бердянськводоканал» БМР за попереднім записом в телефонному режимі. Телефони для довідок: 3-40-54 (каб №18) +38(050)456-57-72 (каб №19)
  2. Заборонено прохід без засобів індивідуального захисту органів дихання (захисних масок) на територію підприємства «Бердянськводоканал» абонентам та іншим особам
  3. На контрольно-пропускному пункті всі абоненти повинні пройти термометрію (вимірювання температури тіла) і зареєструватися в журналі відвідувачів підприємства.
  4. Прийом водомірів здійснюється лише на контрольно-пропускному пункті Служби водопостачання (вул. Софіївська, 111), а не у водомірній майстерні. З обов’язковим дотриманням всіх передбачених карантинних заходів та маскового режиму.

Просимо поставитись до цих обмежувальних карантинних заходів із розумінням і рекомендуємо абонентам до кінця карантину утриматись, без крайньої на те необхідності, від відвідування служб КП «Бердянськводоканал» БМР та в разі ознак респіраторного захворювання відразу звертатися до медичного закладу.

З повагою адміністрація КП «Бердянськводоканал» БМР

Поділитися цією новиною:

Останні новини: