Співробітників КП «Бердянськводоканал» БМР привітали з Днем працівників ЖКГ

З нагоди святкування Дня працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення (21 березня) на комунальному підприємстві 19 березня в 12:00 відбувся урочистий захід. Керівництво міста та директор КП «Бердянськводоканал» привітали трудовий колектив та нагородили працівників.

За багаторічну сумлінну, плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток міста Бердянськ та з нагоди свята почесну грамоту міського голови отримав машиніст екскаватора Ведерніков Олександр Геннадійович. Подяки міського голови отримали: Буркут Едуард, Данилов Роман, Димитрова Любов, Кальченко Лариса, Поліняк Сергій, Попова Ірина, Смаковський Генадій, Черненко Володимир, Юдиценко Сергій, Гуліч Олена.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у забезпечення стабільної роботи водопровідно-каналізаційного господарства міста Бердянськ, та з нагоди відзначення професійного свята подякою Асоціації “Укрводоканалекологія” нагороджені: Барзаковський Олексій, Йолкін Юрій, Суслов Сергій, Шпилько Петро, Філоненко Неля.

А також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток житлово-комунального господарства Запорізької області та з нагоди професійного свята від Департаменту житлово-комунального господарства будівництва Запорізької області державної адміністрації і Запорізької обласної організації профспілки працівників ЖКГ, МП, ПОН почесні грамоти отримали: Дівакова Ірина, Дудинська Наталя, Алімова Наталя, Щербань Меланка, Шульга Анжела, Ляхор Людмила.

 

Поділитися цією новиною:

Останні новини: