Не допускайте виникнення боргів!

При несвоєчасній оплаті комунальних послуг виконавець послуг КП «Бердянськводоканал» БМР вправі обмежувати або навіть припиняти надання послуг до повного погашення боргу, а також звертатися до суду про стягнення заборгованості. У цьому випадку боржникам окрім заборгованості нараховується індекс сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три відсотки річних від простроченої суми боргу та судовий збір в розмірі від 227 грн. до 2270 грн. Після позитивного рішення суду в разі пред’явлення до ВДВС на рахунки боржника накладається арешт, картки блокуються, а борг стягуються з них автоматично.

У разі, якщо Ви маєте скрутне матеріальне становище і не в змозі одним платежем сплатити заборгованість, наше підприємство може піти назустріч та оформити з Вами договір реструктуризації боргу. Для цього необхідно звернутися в Кол-центр (кабінет №18, пр. Східний, 97) та вказати строк, на який Ви бажає оформити договір, при собі мати паспорт та ідентифікаційний код.

В разі, якщо Ви помітили розходження між показаннями, наведеними в рахунку до оплати, та фактичними показниками Вашого приладу обліку, звертайтеся до Кол-центру (кабінет №18, пр. Східний, 97) або за тел. 3-40-54, 3-63-29, +38 (050) 400-39-92

КП «Бердянськводоканал» БМР

Поділитися цією новиною:

Останні новини: