Щодо укладення договорів з суб’єктами підприємницької діяльності

З 20.09.2017 КП «Бердянськводоканал» БМР розпочав процедуру приведення договорів (з суб'єктами підприємницької діяльності) про надання послуг з водопостачання та водовідведення у відповідність до діючого законодавства України шляхом розірвання укладених договорів з абонентами з метою укладення нових договорів.

Згідно з загальними умовами Договорів, останній вважається продовженим на наступний календарний рік, якщо за місяць до закінчення строку дії договору не надійшло заяви від однієї із сторін про його розірвання.

Кожний суб’єкт підприємницької діяльності, підприємство, тощо отримає повідомлення про розірвання договору з 31.12.2017р. Повідомлення про розірвання договору, як і новий договір будуть надсилатися абоненту разом з рахунком за спожиті послуги з водопостачання / водовідведення та актом наданих послуг. Новий договір про надання послуг з водопостачання та водовідведення буде необхідно лише підписати зі сторони абонента та повернути до КП «Бердянськводоканал» БМР.

Процедурою переукладення договорів займається Сервісний центр Служби реалізації послуг і контролю. Графік роботи підприємства та контактні телефони можна переглянути на нашому сайті на сторінці «Контакти».

З повагою, Адміністрація КП «Бердянськводоканал» БМР

Поділитися цією новиною:

Останні новини: