Відповідно до статті 3 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» Витрати на оснащення будівлі вузлами комерційного обліку, здійснені оператором зовнішніх інженерних мереж, відшкодовуються споживачами відповідних комунальних послуг шляхом сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку, який сплачується виконавцеві відповідної послуги.

Рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 14 квітня 2020 року №144 «Про встановлення розміру внесків за встановлення вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання та водовідведення та їх розподілу між споживачами КП «Бердянськводоканал» БМР окремо по кожному житловому будинку встановлено розміри щоквартальних внесків за встановлення вузлів комерційного обліку комунальної послуги з централізованого водопостачання для кожної будівлі окремо. Внески враховують витрати оператора зовнішніх інженерних мереж, пов’язані із встановленням вузлів комерційного обліку.

Ознайомитись з Рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 14 квітня 2020 року № 144 та розмірами внесків, встановлених для конкретного будинку, можна за посиланням bmr.gov.ua/.../isp_decision.php?uid=12604

Відповідно до чинного законодавства України встановлення загальних засобів обліку води (комерційних вузлів обліку) у будинках де налічується більше двох абонентів є обов'язковим. Їх показники будуть враховуватися при розрахунку нарахувань за спожиті послуги водопостачання. Це призведе до скорочення неврахованих втрат води, а відповідно і прозорості тарифу на послуги нашого підприємства.

Порядок (Правила) розподілу обсягів спожитих послуг між споживачами визначено законодавчо, а саме різниця між показаннями загальнобудинкових лічильників і особистих водомірів, буде розподілятися між споживачами.

Зміни в законодавстві

В 2017 році в законодавство, яке регулює надання житлово-комунальних послуг, були внесені істотні зміни, а саме були прийняті:

 • Закон України № 2119-VIII від 22 червня 2017 року «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який набрав чинності з 02.08.2017 р. (далі - Закон про комерційний облік), діє (чинний) з 02.08.2017 р.;
 • Закон України № 2189-VIII від 9 листопада 2017 року «Про житлово-комунальні послуги», який набрав чинності 10.12.2017 р. і вводиться в дію 10.06.2018 р. (далі – Закон про ЖКП).

Основні посили закону «Про комерційний облік»

 1. Усе, що ввійшло в будинок - має бути оплачене.
 2. Вимога 100% обладнання будівель і приміщень вузлами обліку.
 3. Споживач має бути забезпечений обліковою інформацією.
 4. Порядок (правила) розподілу обсягів спожитих комунальних послуг між споживачами визначено на рівні закону.
 5. Індивідуалізація витрат на встановлення, обслуговування і заміну вузлів обліку.

Відповідно до статті 3 Закону “Про комерційний облік” вузол комерційного обліку може встановлюватися:

 1. Власником (співвласниками) будинку самостійно та за власний кошт;
 2. Оператором за рахунок внесків власників (співвласників) будинку
 3. Власником (співвласниками) будинку або оператором зовнішніх інженерних систем (тобто КП «Бердянськводоканал» БМР) за рахунок коштів місцевого бюджету (тільки в разі затвердження місцевим органом самоврядування відповідної програми)

Примітка:

 • ОСББ — це юридична особа, створена власниками квартир, або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання спільного майна. (Відповідно до ст.1 закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» №2866-III від 29.11.2001р.)
 • Співвласники багатоквартирного будинку — це власники квартир. (Відповідно до ст.1 закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» №2866-III від 29.11.2001р.)
 • Багатоквартирний будинок – житловий будинок, в якому розташовано три, чи більше квартири. У ньому можуть бути розташовані нежитлові приміщені, які є самостійними об’єктами нерухомого майна (Відповідно до ст.1 закону України «Про особливості здійснення права властності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 №417-VIII)
 • Оператор зовнішніх інженерних мереж – власник зовнішніх інженерних мереж, а в разі якщо зовнішні інженерні мережі використовуються іншою, ніж власник, особою або є безхазяйними – особа, якій такі мережі власником передано у користування (управління, господарське відання, оренду, конценсію) або яка здійснює фактичне користування такими мережами для транспортування відповідно теплової енергії, гарячої води, питної води.

Відповідно до ст. 10 Закону “Про комерційний облік”, обсяг спожитої у будівлі питної води, визначений за допомогою вузлу комерційного обліку, буде розподілятися між споживачами з урахуванням показань вузлів розподільного обліку (водомірів, які встановлені в квартирах). У разі різниці між показаннями, така різниця буде розподіляться між усіма споживачами будинку за затвердженою методикою.

Відповідно до п.3 прикінцевих положень Закону “Про комерційний облік” до затвердження методики розподілу між споживачами спожитих у будівлі комунальних послуг співвласники багатоквартирного будинку або іншої будівлі, де налічується два або більше споживачів, можуть визначити свій порядок розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг.

Відповідно до ст. 8 Закону “Про комерційний облік”, рахунки на сплату наданої комунальної послуги будуть формуватися виконавцем або визначеною власником (співвласниками) іншою особою, що здійснює розподіл обсягів комунальної послуги, на основі показань вузла комерційного обліку відповідної комунальної послуги згідно з вимогами статей 9 - 11 цього Закону.

Законом про ЖКГ (ст. 6) визначені учасники правовідносин у сфері надання житлово-комунальних послуг, якими є:

 1. споживачі (індивідуальні та колективні);
 2. управитель;
 3. виконавці комунальних послуг.

Статтею 14 Закону про ЖКГ договір про надання комунальної послуги укладається з виконавцем послуг за рішенням власників (співвласників) багатоквартирного будинку:

 1. з кожним співвласником багатоквартирного будинку самостійно (індивідуальний договір);
 2. від імені та за рахунок усіх співвласників багатоквартирного будинку управителем або іншою уповноваженою співвласниками особою (колективний договір).
 3. об'єднанням співвласників багатоквартирного будинку або іншою юридичною особою, яка об'єднує всіх співвласників такого будинку та в їхніх інтересах укладає відповідний договір про надання комунальних послуг, як колективним споживачем.

Статтею 1 Закону про ЖКГ визначена плата за абонентське обслуговування — це платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг у багатоквартирному будинку для відшкодування витрат виконавця, пов'язаних з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, а у випадках, визначених цим Законом, також і витрати на обслуговування приладів-розподілювачів теплової енергії та/або вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання відповідної комунальної послуги у квартирах (приміщеннях) багатоквартирного будинку.

На розмір та оплату за абонентське обслуговування впливає модель договірних відносин, а саме:

 1. Індивідуальні договори з кожним власником квартири. Якщо Ви як власники (співвласники) будинку (у тому числі ОСББ) вирішите, що розподіл обсягів комунальної послуги, на основі показань вузла комерційного обліку, буде здійснювати КП «Бердянськводоканал» БМР, і договори з нашим підприємством будуть укладені з кожним власником квартири, то за цю послугу кожний споживач буде щомісяця сплачувати плату за абонентське обслуговування.
 2. Договора з представниками ОСББ. Якщо договір про надання послуг з водопостачання та водовідведення буде укладений між КП «Бердянськводоканал» БМР та управителем, або іншою юридичною особою (у т.ч. ОСББ), то плата за абонентське обслуговування (у тому числі за розподіл обсягу спожитих послуг між споживачами) нараховуватись не буде.
 3. Інші (з власниками але з частково делегованими обовязками на ОСББ або управителів)

На підставі викладеного та відповідно до діючого законодавства споживачам необхідно визначитись, і належним чином оформити рішення та повідомити наше підприємство щодо:

 • Моделі організації договірних відносин з КП «Бердянськводоканал» БМР.
 • Методики і хто саме буде здійснювати розподіл обсягів використаної води серед всіх мешканців будинку, на основі показань вузла комерційного обліку – КП «Бердянськводоканал» БМР або інша особа.
 • Представників власників (співвласників), хто буде відповідальний за знімання показань комерційного приладу обліку та підпис відповідних актів зі сторони споживачів, а також надавати офіційну інформацію про кількість мешканців (по кожній квартирі окремо), які фактично проживають.

 


ПОВІДОМЛЕННЯ про намір встановлення вузла комерційного обліку (від 01.03.2019р.)

Оператор зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР, керуючись п.4 Порядку інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі про намір встановлення вузла комерційного обліку, затвердженого Постановою КМУ від 06.06.2018р. №444, повідомляє про намір встановлення вузла комерційного обліку в м. Бердянськ за адресами:

Переглянути Повідомлення про намір встановлення вузла коммерційного обліку за адресою:

Порядок сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку – щоквартально протягом 5 років власником приміщення (або інший строк за згодою сторін).

Відповідь на повідомлення просимо надавати оператору зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР до 01.05.2019р. за такими реквізитами:
КП «Бердянськводоканал» БМР
ідентифікаційний номер: 37622628
71112, Запорізька область, м. Бердянськ, просп. Східний буд.97
поточний рахунок 26003014883403 у ПАТ «Альфа-Банк» м. Київ, МФО 300346.
Контакти оператора:
Звертаємо увагу!
Відповідь повинна бути направлена представником власників (співвласників), уповноваженою особою (управителем тощо) і оформленою відповідно до діючого законодавства, а саме:
 • ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017р. №2119-VIII;
 • ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017р. № 2189-VIII;
 • ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» від 10.01.2002р. № 2918-III;
 • ЗУ Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку від 14.05.2015р. № 417-VIII.
ПОВІДОМЛЕННЯ про намір встановлення вузла комерційного обліку (від 19.03.2019р.)

Оператор зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР, керуючись п.4 Порядку інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі про намір встановлення вузла комерційного обліку, затвердженого Постановою КМУ від 06.06.2018р. №444, повідомляє про намір встановлення вузла комерційного обліку в м. Бердянськ за адресами:

Переглянути Повідомлення про намір встановлення вузла коммерційного обліку за адресою:

Порядок сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку – щоквартально протягом 5 років власником приміщення (або інший строк за згодою сторін).

Відповідь на повідомлення просимо надавати оператору зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР до 19.05.2019р. за такими реквізитами:
КП «Бердянськводоканал» БМР
ідентифікаційний номер: 37622628
71112, Запорізька область, м. Бердянськ, просп. Східний буд.97
поточний рахунок 26003014883403 у ПАТ «Альфа-Банк» м. Київ, МФО 300346.
Контакти оператора:
Звертаємо увагу!
Відповідь повинна бути направлена представником власників (співвласників), уповноваженою особою (управителем тощо) і оформленою відповідно до діючого законодавства, а саме:
 • ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017р. №2119-VIII;
 • ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017р. № 2189-VIII;
 • ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» від 10.01.2002р. № 2918-III;
 • ЗУ Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку від 14.05.2015р. № 417-VIII.
ПОВІДОМЛЕННЯ про намір встановлення вузла комерційного обліку (від 20.03.2019р.)

Оператор зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР, керуючись п.4 Порядку інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі про намір встановлення вузла комерційного обліку, затвердженого Постановою КМУ від 06.06.2018р. №444, повідомляє про намір встановлення вузла комерційного обліку в м. Бердянськ за адресами:

Переглянути Повідомлення про намір встановлення вузла коммерційного обліку за адресою:

Порядок сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку – щоквартально протягом 5 років власником приміщення (або інший строк за згодою сторін).

Відповідь на повідомлення просимо надавати оператору зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР до 20.05.2019р. за такими реквізитами:
КП «Бердянськводоканал» БМР
ідентифікаційний номер: 37622628
71112, Запорізька область, м. Бердянськ, просп. Східний буд.97
поточний рахунок 26003014883403 у ПАТ «Альфа-Банк» м. Київ, МФО 300346.
Контакти оператора:
Звертаємо увагу!
Відповідь повинна бути направлена представником власників (співвласників), уповноваженою особою (управителем тощо) і оформленою відповідно до діючого законодавства, а саме:
 • ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017р. №2119-VIII;
 • ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017р. № 2189-VIII;
 • ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» від 10.01.2002р. № 2918-III;
 • ЗУ Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку від 14.05.2015р. № 417-VIII.
ПОВІДОМЛЕННЯ про намір встановлення вузла комерційного обліку (від 21.03.2019р.)

Оператор зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР, керуючись п.4 Порядку інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі про намір встановлення вузла комерційного обліку, затвердженого Постановою КМУ від 06.06.2018р. №444, повідомляє про намір встановлення вузла комерційного обліку в м. Бердянськ за адресами:

Переглянути Повідомлення про намір встановлення вузла коммерційного обліку за адресою:

Порядок сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку – щоквартально протягом 5 років власником приміщення (або інший строк за згодою сторін).

Відповідь на повідомлення просимо надавати оператору зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР до 21.05.2019р. за такими реквізитами:
КП «Бердянськводоканал» БМР
ідентифікаційний номер: 37622628
71112, Запорізька область, м. Бердянськ, просп. Східний буд.97
поточний рахунок 26003014883403 у ПАТ «Альфа-Банк» м. Київ, МФО 300346.
Контакти оператора:
Звертаємо увагу!
Відповідь повинна бути направлена представником власників (співвласників), уповноваженою особою (управителем тощо) і оформленою відповідно до діючого законодавства, а саме:
 • ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017р. №2119-VIII;
 • ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017р. № 2189-VIII;
 • ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» від 10.01.2002р. № 2918-III;
 • ЗУ Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку від 14.05.2015р. № 417-VIII.
ПОВІДОМЛЕННЯ про намір встановлення вузла комерційного обліку (від 22.03.2019р.)

Оператор зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР, керуючись п.4 Порядку інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі про намір встановлення вузла комерційного обліку, затвердженого Постановою КМУ від 06.06.2018р. №444, повідомляє про намір встановлення вузла комерційного обліку в м. Бердянськ за адресами:

Переглянути Повідомлення про намір встановлення вузла коммерційного обліку за адресою:

Порядок сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку – щоквартально протягом 5 років власником приміщення (або інший строк за згодою сторін).

Відповідь на повідомлення просимо надавати оператору зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР до 22.05.2019р. за такими реквізитами:
КП «Бердянськводоканал» БМР
ідентифікаційний номер: 37622628
71112, Запорізька область, м. Бердянськ, просп. Східний буд.97
поточний рахунок 26003014883403 у ПАТ «Альфа-Банк» м. Київ, МФО 300346.
Контакти оператора:
Звертаємо увагу!
Відповідь повинна бути направлена представником власників (співвласників), уповноваженою особою (управителем тощо) і оформленою відповідно до діючого законодавства, а саме:
 • ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017р. №2119-VIII;
 • ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017р. № 2189-VIII;
 • ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» від 10.01.2002р. № 2918-III;
 • ЗУ Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку від 14.05.2015р. № 417-VIII.
ПОВІДОМЛЕННЯ про намір встановлення вузла комерційного обліку (від 25.03.2019р.)

Оператор зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР, керуючись п.4 Порядку інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі про намір встановлення вузла комерційного обліку, затвердженого Постановою КМУ від 06.06.2018р. №444, повідомляє про намір встановлення вузла комерційного обліку в м. Бердянськ за адресами:

Переглянути Повідомлення про намір встановлення вузла коммерційного обліку за адресою:

Порядок сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку – щоквартально протягом 5 років власником приміщення (або інший строк за згодою сторін).

Відповідь на повідомлення просимо надавати оператору зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР до 25.05.2019р. за такими реквізитами:
КП «Бердянськводоканал» БМР
ідентифікаційний номер: 37622628
71112, Запорізька область, м. Бердянськ, просп. Східний буд.97
поточний рахунок 26003014883403 у ПАТ «Альфа-Банк» м. Київ, МФО 300346.
Контакти оператора:
Звертаємо увагу!
Відповідь повинна бути направлена представником власників (співвласників), уповноваженою особою (управителем тощо) і оформленою відповідно до діючого законодавства, а саме:
 • ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017р. №2119-VIII;
 • ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017р. № 2189-VIII;
 • ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» від 10.01.2002р. № 2918-III;
 • ЗУ Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку від 14.05.2015р. № 417-VIII.
ПОВІДОМЛЕННЯ про намір встановлення вузла комерційного обліку (від 26.03.2019р.)

Оператор зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР, керуючись п.4 Порядку інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі про намір встановлення вузла комерційного обліку, затвердженого Постановою КМУ від 06.06.2018р. №444, повідомляє про намір встановлення вузла комерційного обліку в м. Бердянськ за адресами:

Переглянути Повідомлення про намір встановлення вузла коммерційного обліку за адресою:

Порядок сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку – щоквартально протягом 5 років власником приміщення (або інший строк за згодою сторін).

Відповідь на повідомлення просимо надавати оператору зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР до 26.05.2019р. за такими реквізитами:
КП «Бердянськводоканал» БМР
ідентифікаційний номер: 37622628
71112, Запорізька область, м. Бердянськ, просп. Східний буд.97
поточний рахунок 26003014883403 у ПАТ «Альфа-Банк» м. Київ, МФО 300346.
Контакти оператора:
Звертаємо увагу!
Відповідь повинна бути направлена представником власників (співвласників), уповноваженою особою (управителем тощо) і оформленою відповідно до діючого законодавства, а саме:
 • ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017р. №2119-VIII;
 • ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017р. № 2189-VIII;
 • ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» від 10.01.2002р. № 2918-III;
 • ЗУ Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку від 14.05.2015р. № 417-VIII.
ПОВІДОМЛЕННЯ про намір встановлення вузла комерційного обліку (від 25.06.2019р.)

Оператор зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР, керуючись п.4 Порядку інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі про намір встановлення вузла комерційного обліку, затвердженого Постановою КМУ від 06.06.2018р. №444, повідомляє про намір встановлення вузла комерційного обліку в м. Бердянськ за адресою:

вул. Консульська (Комунарів), буд. 23, кількість абонентів 8 (вісім).
Вартість встановлення вузла комерційного обліку 36 108,00 гривень.
Розмір внеску за встановлення вузла комерційного обліку становить 4 513,50 гривень за одного абонента.

Порядок сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку: протягом 2-х місяців абонентом власником будівлі (або інший строк за згодою сторін).

Відповідь на повідомлення просимо надавати оператору зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР до 25.08.2019р. за такими реквізитами:
КП «Бердянськводоканал» БМР;
ідентифікаційний номер: 37622628;
71112, Запорізька область, м. Бердянськ, просп. Східний буд.97;
поточний рахунок 26003014883403 у ПАТ «Альфа-Банк» м. Київ, МФО 300346.
Контакти оператора:
 • тел.: (06153) 3-40-54
 • тел.: (06153) 3-63-29
 • ел. пошта: priemdoc1vodabrd@gmail.com
 • ел. пошта: berdvodokanal@gmail.com
 • веб-сайт: www.vodabrd.com.ua
Звертаємо увагу
Відповідь повинна бути направлена представником власників (співвласників), уповноваженою особою (управителем тощо) разом з оформленими документами, рішеннями власників (співвласників) відповідно до діючого законодавства, а саме:
 • ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017р. №2119-VIII;
 • ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017р. № 2189-VIII;
 • ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» від 10.01.2002р. № 2918-III;
 • ЗУ Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку від 14.05.2015р. № 417-VIII.
ПОВІДОМЛЕННЯ про намір встановлення вузла комерційного обліку (від 25.09.2019р.)

Оператор зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР, керуючись п.4 Порядку інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі про намір встановлення вузла комерційного обліку, затвердженого Постановою КМУ від 06.06.2018р. №444, повідомляє про намір встановлення вузла комерційного обліку в м. Бердянськ за адресами:

№ з/п

Адреса

Кількість приміщень

Вартість встановлення вузла комерційного обліку за кошторисом

Розмір внеску за встановлення вузла комерційного обліку

Дивитись
деталі

на квартал (протягом 5 років) на будинок

на квартал (протягом 5 років) на 1 приміщення

1.

бульвар Шевченка,5

129

27 000,00

1 350,00

10,465116

ознайомитись
2.

бульвар Шевченка,1

107

27 000,00

1 350,00

12,616822

ознайомитись
3.

бульвар Шевченка,10

130

27 000,00

1 350,00

10,384615

ознайомитись
4.

бульвар Шевченка,10А

179

32 000,00

1 600,00

8,938547

ознайомитись
5.

бульвар Шевченка,11

129

27 000,00

1 350,00

10,465116

ознайомитись
6.

бульвар Шевченка,12

170

27 000,00

1 350,00

7,941176

ознайомитись
7.

бульвар Шевченка,13/6

129

27 000,00

1 350,00

10,465116

ознайомитись
8.

бульвар Шевченка,2

105

27 000,00

1 350,00

12,857143

ознайомитись
9.

бульвар Шевченка,4

129

27 000,00

1 350,00

10,465116

ознайомитись
10.

бульвар Шевченка,6

132

27 000,00

1 350,00

10,227273

ознайомитись
11.

бульвар Шевченка,7

71

27 000,00

1 350,00

19,014085

ознайомитись
12.

бульвар Шевченка,8

128

27 000,00

1 350,00

10,546875

ознайомитись
13.

Військове містечко,10

70

27 000,00

1 350,00

19,285714

ознайомитись
14.

Військове містечко,11

70

27 000,00

1 350,00

19,285714

ознайомитись
15.

Військове містечко,12

70

27 000,00

1 350,00

19,285714

ознайомитись
16.

Військове містечко,14

75

27 000,00

1 350,00

18,000000

ознайомитись
17.

Військове містечко,17

60

27 000,00

1 350,00

22,500000

ознайомитись
18.

Військове містечко,18

60

27 000,00

1 350,00

22,500000

ознайомитись
19.

Військове містечко,2

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
20.

Військове містечко,20

58

27 000,00

1 350,00

23,275862

ознайомитись
21.

Військове містечко,3

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
22.

Військове містечко,4

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
23.

Військове містечко,6

16

27 000,00

1 350,00

84,375000

ознайомитись
24.

Військове містечко,7

16

27 000,00

1 350,00

84,375000

ознайомитись
25.

Військове містечко,8

18

27 000,00

1 350,00

75,000000

ознайомитись
26.

вулиця Айвазовського,47

50

27 000,00

1 350,00

27,000000

ознайомитись
27.

вулиця Хмельницького,10

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
28.

вулиця Хмельницького,4

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
29.

вулиця Хмельницького,6

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
30.

вулиця Хмельницького,8

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
31.

вулиця Баха,1

87

27 000,00

1 350,00

15,517241

ознайомитись
32.

вулиця Баха,2

80

27 000,00

1 350,00

16,875000  

ознайомитись
33.

вулиця Баха,40

215

32 000,00

1 600,00

7,441860  

ознайомитись
34.

вулиця Баха,42

140

32 000,00

1 600,00

11,428571

ознайомитись
35.

вулиця Баха,45

80

27 000,00

1 350,00

16,875000  

ознайомитись
36.

вулиця Богуславського,14

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
37.

вулиця В.Довганюка,64/26

227

32 000,00

1 600,00

7,048458

ознайомитись
38.

вулиця В.Довганюка,89/28

178

32 000,00

1 600,00

8,988764

ознайомитись
39.

вулиця В.Довганюка,101

89

27 000,00

1 350,00

15,168539

ознайомитись
40.

вулиця В.Довганюка,103

161

32 000,00

1 600,00

9,937888

ознайомитись
41.

вулиця В.Довганюка,64А

73

27 000,00

1 350,00

18,493151

ознайомитись
42.

вулиця В.Довганюка,66

69

27 000,00

1 350,00

19,565217

ознайомитись
43.

вулиця В.Довганюка,68

69

27 000,00

1 350,00

19,565217

ознайомитись
44.

вулиця В.Довганюка,72

49

27 000,00

1 350,00

27,551020

ознайомитись
45.

вулиця В.Довганюка,72А

60

27 000,00

1 350,00

22,500000

ознайомитись
46.

вулиця В.Довганюка,72Б

50

27 000,00

1 350,00

27,000000

ознайомитись
47.

вулиця В.Довганюка,76Г

30

27 000,00

1 350,00

45,000000

ознайомитись
48.

вулиця В.Довганюка,91

149

32 000,00

1 600,00

10,738255

ознайомитись
49.

вулиця В.Довганюка,93

251

32 000,00

1 600,00

6,374502

ознайомитись
50.

вулиця В.Довганюка,95

144

32 000,00

1 600,00

11,111111

ознайомитись
51.

вулиця В.Довганюка,97

160

32 000,00

1 600,00

10,000000

ознайомитись
52.

вулиця В.Довганюка,99

88

27 000,00

1 350,00

15,340909

ознайомитись
53.

вулиця Верещагіна,12

69

27 000,00

1 350,00

19,565217

ознайомитись
54.

вулиця Верещагіна,14

68

27 000,00

1 350,00

19,852941

ознайомитись
55.

вулиця Верещагіна,16/22

71

27 000,00

1 350,00

19,014085

ознайомитись
56.

вулиця Волонтерів,156/50

213

32 000,00

1 600,00

7,511737

ознайомитись
57.

вулиця Волонтерів,69/97

199

27 000,00

1 350,00

6,783920

ознайомитись
58.

вулиця Волонтерів,158

108

32 000,00

1 600,00

14,814815

ознайомитись
59.

вулиця Волонтерів,166

144

32 000,00

1 600,00

11,111111

ознайомитись
60.

вулиця Волонтерів,51

124

27 000,00

1 350,00

10,887097

ознайомитись
61.

вулиця Волонтерів,51А

103

27 000,00

1 350,00

13,106796

ознайомитись
62.

вулиця Волонтерів,51Б

85

27 000,00

1 350,00

15,882353

ознайомитись
63.

вулиця Волонтерів,63

107

32 000,00

1 600,00

14,953271

ознайомитись
64.

вулиця Волонтерів,65

129

27 000,00

1 350,00

10,465116

ознайомитись
65.

вулиця Волонтерів,67

100

27 000,00

1 350,00

13,500000

ознайомитись
66.

вулиця Гагаріна,108

5

27 000,00

1 350,00

270,000000

ознайомитись
67.

вулиця Гагаріна,110

4

27 000,00

1 350,00

337,500000

ознайомитись
68.

вулиця Гагаріна,112

4

27 000,00

1 350,00

337,500000

ознайомитись
69.

вулиця Горького,23

14

27 000,00

1 350,00

96,428571

ознайомитись
70.

вулиця Горького,25

16

27 000,00

1 350,00

84,375000

ознайомитись
71.

вулиця Горького,27

14

27 000,00

1 350,00

96,428571

ознайомитись
72.

вулиця Горького,29

14

27 000,00

1 350,00

96,428571

ознайомитись
73.

вулиця Горького,31

20

27 000,00

1 350,00

67,500000

ознайомитись
74.

вулиця Горького,33

18

27 000,00

1 350,00

75,000000

ознайомитись
75.

вулиця Горького,35

22

27 000,00

1 350,00

61,363636

ознайомитись
76.

вулиця Горького,37

19

27 000,00

1 350,00

71,052632

ознайомитись
77.

вулиця Горького,39

24

27 000,00

1 350,00

56,250000

ознайомитись
78.

вулиця Горького,41

22

27 000,00

1 350,00

61,363636

ознайомитись
79.

вулиця Горького,43

73

27 000,00

1 350,00

18,493151

ознайомитись
80.

вулиця Горького,45

142

27 000,00

1 350,00

9,507042

ознайомитись
81.

вулиця Горького,47

68

27 000,00

1 350,00

19,852941

ознайомитись
82.

вулиця Горького,9

70

27 000,00

1 350,00

19,285714

ознайомитись
83.

вулиця Гостинна,10

68

27 000,00

1 350,00

19,852941

ознайомитись
84.

вулиця Грецька,18

55

27 000,00

1 350,00

24,545455

ознайомитись
85.

вулиця Грецька,16

29

27 000,00

1 350,00

46,551724

ознайомитись
86.

вулиця Грецька,26

32

27 000,00

1 350,00

42,187500

ознайомитись
87.

вулиця Грецька,27

32

27 000,00

1 350,00

42,187500

ознайомитись
88.

вулиця Грецька,28

48

27 000,00

1 350,00

28,125000

ознайомитись
89.

вулиця Грецька,31

39

27 000,00

1 350,00

34,615385

ознайомитись
90.

вулиця Грецька,4

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись
91.

вулиця Грецька,50

144

32 000,00

1 600,00

11,111111

ознайомитись
92.

вулиця Грецька,57

27

27 000,00

1 350,00

51,923077

ознайомитись
93.

вулиця Грецька,6

77

27 000,00

1 350,00

17,532468

ознайомитись
94.

вулиця Грецька,7

67

27 000,00

1 350,00

20,149254

ознайомитись
95.

вулиця Дружби,5

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
96.

вулиця Європейська,66

80

27 000,00

1 350,00

16,875000

ознайомитись
97.

вулиця Європейська,68

169

54 000,00

2 700,00

15,976331

ознайомитись
98.

вулиця Європейська,92

9

27 000,00

1 350,00

150,000000

ознайомитись
99.

вулиця Європейська,94

90

27 000,00

1 350,00

15,000000

ознайомитись
100.

вулиця Європейська,94А

70

27 000,00

1 350,00

19,285714

ознайомитись
101.

вулиця Європейська,99

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
102.

вулиця Європейська,1/2

72

32 000,00

1 600,00

22,222222

ознайомитись
103.

вулиця Європейська,3

107

32 000,00

1 600,00

14,953271

ознайомитись
104.

вулиця Європейська,52/49

85

32 000,00

1 600,00

18,823529

ознайомитись
105.

вулиця Європейська,54

121

27 000,00

1 350,00

11,157025

ознайомитись
106.

вулиця Європейська,56

80

27 000,00

1 350,00

16,875000

ознайомитись
107.

вулиця Європейська,58

115

27 000,00

1 350,00

11,739130

ознайомитись
108.

вулиця Європейська,60

68

27 000,00

1 350,00

19,852941

ознайомитись
109.

вулиця Європейська,62

118

27 000,00

1 350,00

11,440678

ознайомитись
110.

вулиця Європейська,64

118

27 000,00

1 350,00

11,440678

ознайомитись

Порядок сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку – щоквартально протягом 5 років власником приміщення (або інший строк за згодою сторін).

Відповідь на повідомлення просимо надавати оператору зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР до 25.11.2019р. за такими реквізитами:
КП «Бердянськводоканал» БМР
ідентифікаційний номер: 37622628
71112, Запорізька область, м. Бердянськ, просп. Східний буд.97
поточний рахунок 26003014883403 у ПАТ «Альфа-Банк» м. Київ, МФО 300346.
Контакти оператора:
Звертаємо увагу!
Відповідь повинна бути направлена представником власників (співвласників), уповноваженою особою (управителем тощо) разом з оформленими документами, рішенням власників (співвласників) відповідно до діючого законодавства, а саме:
 • ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017р. №2119-VIII;
 • ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017р. № 2189-VIII;
 • ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» від 10.01.2002р. № 2918-III;
 • ЗУ Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку від 14.05.2015р. № 417-VIII.
ПОВІДОМЛЕННЯ про намір встановлення вузла комерційного обліку (від 26.09.2019р.)

Оператор зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР, керуючись п.4 Порядку інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі про намір встановлення вузла комерційного обліку, затвердженого Постановою КМУ від 06.06.2018р. №444, повідомляє про намір встановлення вузла комерційного обліку в м. Бердянськ за адресами:

№ з/п

Адреса

Кількість приміщень

Вартість встановлення вузла комерційного обліку за кошторисом

Розмір внеску за встановлення вузла комерційного обліку

Дивитись
деталі

на квартал (протягом 5 років) на будинок

на квартал (протягом 5 років) на 1 приміщення

1.

вулиця Захисників України,36/27

60

27 000,00

1 350,00

22,500000

ознайомитись
2.

вулиця Захисників України,10

6

27 000,00

1 350,00

225,000000

ознайомитись
3.

вулиця Захисників України,5

4

27 000,00

1 350,00

337,500000

ознайомитись
4.

вулиця Земська,1

19

27 000,00

1 350,00

71,052632

ознайомитись
5.

вулиця Земська,18

30

27 000,00

1 350,00

45,000000

ознайомитись
6.

вулиця Земська,20

18

27 000,00

1 350,00

75,000000

ознайомитись
7.

вулиця Земська,3

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
8.

вулиця Земська,5

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись
9.

вулиця Земська,6

28

27 000,00

1 350,00

48,214286

ознайомитись
10.

вулиця Земська,72

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись
11.

вулиця Земська,8

30

27 000,00

1 350,00

45,000000

ознайомитись
12.

вулиця І. Франко,30

70

27 000,00

1 350,00

19,285714

ознайомитись
13.

вулиця І. Франко,32

62

27 000,00

1 350,00

21,774194

ознайомитись
14.

вулиця І.Франко,10

24

27 000,00

1 350,00

56,250000

ознайомитись
15.

вулиця І.Франко,12

16

27 000,00

1 350,00

84,375000

ознайомитись
16.

вулиця І.Франко,12а

15

27 000,00

1 350,00

90,000000

ознайомитись
17.

вулиця І.Франко,14

11

27 000,00

1 350,00

122,727273

ознайомитись
18.

вулиця І.Франко,16

14

27 000,00

1 350,00

96,428571

ознайомитись
19.

вулиця І.Франко,20

24

27 000,00

1 350,00

56,250000

ознайомитись
20.

вулиця І.Франко,22

24

27 000,00

1 350,00

56,250000

ознайомитись
21.

вулиця І.Франко,26

24

27 000,00

1 350,00

56,250000

ознайомитись
22.

вулиця І.Франко,28

30

27 000,00

1 350,00

45,000000

ознайомитись
23.

вулиця І.Франко,4

23

27 000,00

1 350,00

58,695652

ознайомитись
24.

вулиця І.Франко,6

24

27 000,00

1 350,00

56,250000

ознайомитись
25.

вулиця І.Франко,8

24

27 000,00

1 350,00

56,250000

ознайомитись
26.

вулиця І.Франко,97

24

27 000,00

1 350,00

56,250000

ознайомитись
27.

вулиця І.Франко,99

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись
28.

вулиця Італійська, 100/39

72

32 000,00

1 600,00

22,222222

ознайомитись
29.

вулиця Італійська, 39

19

27 000,00

1 350,00

71,052632

ознайомитись
30.

вулиця Італійська, 69/22

71

32 000,00

1 600,00

22,535211

ознайомитись
31.

вулиця Італійська, 98/32

70

27 000,00

1 350,00

19,285714

ознайомитись
32.

вулиця Італійська,102

26

27 000,00

1 350,00

51,923077

ознайомитись
33.

вулиця Італійська,104

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись
34.

вулиця Італійська,115

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись
35.

вулиця Італійська,133

16

27 000,00

1 350,00

84,375000

ознайомитись
36.

вулиця Італійська,36

9

27 000,00

1 350,00

150,000000

ознайомитись
37.

вулиця Італійська,40

9

27 000,00

1 350,00

150,000000

ознайомитись
38.

вулиця Італійська,42

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись
39.

вулиця Італійська,44

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись
40.

вулиця Італійська,46

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
41.

вулиця Італійська,48

15

27 000,00

1 350,00

90,000000

ознайомитись
42.

вулиця Італійська,51

15

27 000,00

1 350,00

90,000000

ознайомитись
43.

вулиця Італійська,52

20

27 000,00

1 350,00

67,500000

ознайомитись
44.

вулиця Італійська,54

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись
45.

вулиця Італійська,59

33

27 000,00

1 350,00

40,909091

ознайомитись
46.

вулиця Італійська,63

16

27 000,00

1 350,00

84,375000

ознайомитись
47.

вулиця Італійська,65

22

27 000,00

1 350,00

61,363636

ознайомитись
48.

вулиця Італійська,67

21

27 000,00

1 350,00

64,285714

ознайомитись
49.

вулиця Італійська,7

9

27 000,00

1 350,00

150,000000

ознайомитись
50.

вулиця Італійська,88

16

27 000,00

1 350,00

84,375000

ознайомитись
51.

вулиця Італійська,92

77

27 000,00

1 350,00

17,532468

ознайомитись
52.

вулиця Італійська,94

16

27 000,00

1 350,00

84,375000

ознайомитись
53.

вулиця Італійська,96

70

27 000,00

1 350,00

19,285714

ознайомитись
54.

вулиця Кабельщиків ,144

12

54 000,00

2 700,00

225,000000

ознайомитись
55.

вулиця Кабельщиків,140

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
56.

вулиця Кабельщиків,142

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
57.

вулиця Кабельщиків,146

16

27 000,00

1 350,00

84,375000

ознайомитись
58.

вулиця Кабельщиків,148

13

27 000,00

1 350,00

103,846154

ознайомитись
59.

вулиця Кабельщиків,150

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
60.

вулиця Кабельщиків,154

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
61.

вулиця Кабельщиків,156

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись
62.

вулиця Кабельщиків,158

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись
63.

вулиця Кабельщиків,160

14

27 000,00

1 350,00

96,428571

ознайомитись
64.

вулиця Комарова,10

20

27 000,00

1 350,00

67,500000

ознайомитись
65.

вулиця Комарова,3

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
66.

вулиця Комарова,5

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
67.

вулиця Консульська, 63/4

68

27 000,00

1 350,00

19,852941

ознайомитись
68.

вулиця Консульська,21а

19

27 000,00

1 350,00

71,052632

ознайомитись
69.

вулиця Консульська,58

100

27 000,00

1 350,00

13,500000

ознайомитись
70.

вулиця Консульська,84а

83

32 000,00

1 600,00

19,277108

ознайомитись
71.

вулиця Короленко,53

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
72.

вулиця Коцюбинського,59

60

27 000,00

1 350,00

22,500000

ознайомитись
73.

вулиця Коцюбинського,61

70

27 000,00

1 350,00

19,285714

ознайомитись
74.

вулиця Кутузова,3

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
75.

вулиця Кутузова,5

72

32 000,00

1 600,00

22,222222

ознайомитись
76.

вулиця Л. Українки, 2А

52

54 000,00

2 700,00

51,923077

ознайомитись
77.

вулиця Лієпайська,14

80

27 000,00

1 350,00

16,875000

ознайомитись
78.

вулиця Лієпайська,21

70

27 000,00

1 350,00

19,285714

ознайомитись
79.

вулиця Ломоносова,6а

45

27 000,00

1 350,00

30,000000

ознайомитись
80.

вулиця Лютеранська,1

99

32 000,00

1 600,00

16,161616

ознайомитись
81.

вулиця Лютеранська,11

25

27 000,00

1 350,00

54,000000

ознайомитись
82.

вулиця Лютеранська,26

129

32 000,00

1 600,00

12,403101

ознайомитись
83.

вулиця Лютеранська,36

40

27 000,00

1 350,00

33,750000

ознайомитись
84.

вулиця Ля- Сейнська,34

104

32 000,00

1 600,00

15,384615

ознайомитись
85.

вулиця Ля-Сейнська, 63/22

37

27 000,00

1 350,00

36,486486

ознайомитись
86.

вулиця Ля-Сейнська,19а

60

27 000,00

1 350,00

22,500000

ознайомитись
87.

вулиця Ля-Сейнська,45

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
88.

вулиця Ля-Сейнська,5

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
89.

вулиця Ля-Сейнська,51

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

Порядок сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку – щоквартально протягом 5 років власником приміщення (або інший строк за згодою сторін).

Відповідь на повідомлення просимо надавати оператору зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР до 26.11.2019р. за такими реквізитами:
КП «Бердянськводоканал» БМР
ідентифікаційний номер: 37622628
71112, Запорізька область, м. Бердянськ, просп. Східний буд.97
поточний рахунок 26003014883403 у ПАТ «Альфа-Банк» м. Київ, МФО 300346.
Контакти оператора:
Звертаємо увагу!
Відповідь повинна бути направлена представником власників (співвласників), уповноваженою особою (управителем тощо) разом з оформленими документами, рішенням власників (співвласників) відповідно до діючого законодавства, а саме:
 • ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017р. №2119-VIII;
 • ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017р. № 2189-VIII;
 • ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» від 10.01.2002р. № 2918-III;
 • ЗУ Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку від 14.05.2015р. № 417-VIII.
ПОВІДОМЛЕННЯ про намір встановлення вузла комерційного обліку (від 27.09.2019р.)

Оператор зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР, керуючись п.4 Порядку інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі про намір встановлення вузла комерційного обліку, затвердженого Постановою КМУ від 06.06.2018р. №444, повідомляє про намір встановлення вузла комерційного обліку в м. Бердянськ за адресами:

№ з/п

Адреса

Кількість приміщень

Вартість встановлення вузла комерційного обліку за кошторисом

Розмір внеску за встановлення вузла комерційного обліку

Дивитись
деталі

на квартал (протягом 5 років) на будинок

на квартал (протягом 5 років) на 1 приміщення

1.

вулиця Майський,4

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

2.

вулиця Майський,6

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

3.

вулиця Матвєєва,3

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

4.

вулиця Матвєєва,5

16

27 000,00

1 350,00

84,375000

ознайомитись

5.

вулиця Матвєєва,7

32

27 000,00

1 350,00

42,187500

ознайомитись

6.

вулиця Маяковського,1

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

7.

вулиця Маяковського,2

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

8.

вулиця Маяковського,21

28

27 000,00

1 350,00

48,214286

ознайомитись

9.

вулиця Маяковського,3

16

27 000,00

1 350,00

84,375000

ознайомитись

10.

вулиця Маяковського,4

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

11.

вулиця Маяковського,6

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

12.

вулиця Мічуріна,65

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

13.

вулиця Мічуріна,66

30

27 000,00

1 350,00

45,000000

ознайомитись

14.

вулиця Мічуріна,73

16

27 000,00

1 350,00

84,375000

ознайомитись

15.

вулиця Мічуріна,95

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

16.

вулиця Морська,21

68

27 000,00

1 350,00

19,852941

ознайомитись

17.

вулиця Морська,25

61

27 000,00

1 350,00

22,131148

ознайомитись

18.

вулиця Морська,3

15

32 000,00

1 600,00

106,666667

ознайомитись

19.

вулиця Морська,43

88

27 000,00

1 350,00

15,340909

ознайомитись

20.

вулиця Морська,45

93

27 000,00

1 350,00

14,516129

ознайомитись

21.

вулиця Морська,5

18

27 000,00

1 350,00

75,000000

ознайомитись

22.

вулиця Морська,50

143

32 000,00

1 600,00

11,188811

ознайомитись

23.

вулиця Морська,52

146

32 000,00

1 600,00

10,958904

ознайомитись

24.

вулиця Морська,65

60

27 000,00

1 350,00

22,500000

ознайомитись

25.

вулиця Морська,7

13

27 000,00

1 350,00

103,846154

ознайомитись

26.

вулиця Нагірна,10

32

27 000,00

1 350,00

42,187500

ознайомитись

27.

вулиця Нагірна,12/2

60

27 000,00

1 350,00

22,500000

ознайомитись

28.

вулиця Нагірна,16

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись

29.

вулиця Нагірна,2

60

27 000,00

1 350,00

22,500000

ознайомитись

30.

вулиця Нагірна,5

70

27 000,00

1 350,00

19,285714

ознайомитись

31.

вулиця Нагірна,5/4

43

27 000,00

1 350,00

31,395349

ознайомитись

32.

вулиця Нагірна,8

32

27 000,00

1 350,00

42,187500

ознайомитись

33.

вулиця Нагірна,9

9

27 000,00

1 350,00

150,000000

ознайомитись

34.

вулиця П’ятигорська,36

16

27 000,00

1 350,00

84,375000

ознайомитись

35.

вулиця Перлинна,2

81

27 000,00

1 350,00

16,666667

ознайомитись

36.

вулиця Першотравнева, 1

70

27 000,00

1 350,00

19,285714

ознайомитись

37.

вулиця Першотравнева, 2

67

27 000,00

1 350,00

20,149254

ознайомитись

38.

вулиця Першотравнева,34

73

27 000,00

1 350,00

18,493151

ознайомитись

39.

вулиця Першотравнева,36

70

27 000,00

1 350,00

19,285714

ознайомитись

40.

вулиця Північна,1

144

32 000,00

1 600,00

11,111111

ознайомитись

41.

вулиця Північна,11

129

27 000,00

1 350,00

10,465116

ознайомитись

42.

вулиця Північна,13

67

32 000,00

1 600,00

23,880597

ознайомитись

43.

вулиця Північна,15

138

32 000,00

1 600,00

11,594203

ознайомитись

44.

вулиця Північна,19

120

27 000,00

1 350,00

11,250000

ознайомитись

45.

вулиця Північна,1а

107

32 000,00

1 600,00

14,953271

ознайомитись

46.

вулиця Північна,1б

178

32 000,00

1 600,00

8,988764

ознайомитись

47.

вулиця Північна,1в

79

27 000,00

1 350,00

17,088608

ознайомитись

48.

вулиця Північна,21

120

27 000,00

1 350,00

11,250000

ознайомитись

49.

вулиця Північна,23

120

27 000,00

1 350,00

11,250000

ознайомитись

50.

вулиця Північна,25

144

32 000,00

1 600,00

11,111111

ознайомитись

51.

вулиця Північна,27

180

32 000,00

1 600,00

8,888889

ознайомитись

52.

вулиця Північна,27а

144

32 000,00

1 600,00

11,111111

ознайомитись

53.

вулиця Північна,3

180

32 000,00

1 600,00

8,888889

ознайомитись

54.

вулиця Північна,3а

179

32 000,00

1 600,00

8,938547

ознайомитись

55.

вулиця Північна,3б

143

32 000,00

1 600,00

11,188811

ознайомитись

56.

вулиця Північна,3в

110

32 000,00

1 600,00

14,545455

ознайомитись

57.

вулиця Північна,5

159

32 000,00

1 600,00

10,062893

ознайомитись

58.

вулиця Північна,7

159

27 000,00

1 350,00

8,490566

ознайомитись

59.

вулиця Північна,8

108

32 000,00

1 600,00

14,814815

ознайомитись

60.

вулиця Північна,9

129

27 000,00

1 350,00

10,465116

ознайомитись

61.

вулиця Польська,5

60

27 000,00

1 350,00

22,500000

ознайомитись

62.

вулиця Польська,7

47

27 000,00

1 350,00

28,723404

ознайомитись

63.

вулиця Польська,1

54

27 000,00

1 350,00

25,000000

ознайомитись

64.

вулиця Польська,3

47

27 000,00

1 350,00

28,723404

ознайомитись

65.

вулиця Польська,9

32

27 000,00

1 350,00

42,187500

ознайомитись

66.

вулиця Портова,2

24

27 000,00

1 350,00

56,250000

ознайомитись

67.

вулиця Портова,6

36

27 000,00

1 350,00

37,500000

ознайомитись

68.

вулиця Потійська,10

14

27 000,00

1 350,00

96,428571

ознайомитись

69.

вулиця Потійська,10а

34

27 000,00

1 350,00

39,705882

ознайомитись

70.

вулиця Потійська,11

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

71.

вулиця Потійська,13

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

72.

вулиця Потійська,15

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

73.

вулиця Потійська,23

80

27 000,00

1 350,00

16,875000

ознайомитись

74.

вулиця Потійська,5

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

75.

вулиця Потійська,6

78

27 000,00

1 350,00

17,307692

ознайомитись

76.

вулиця Потійська,7

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

77.

вулиця Потійська,8

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

78.

вулиця Потійська,9

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

79.

вулиця Правди,3а

40

27 000,00

1 350,00

33,750000

ознайомитись

80.

вулиця Правди,3б

40

27 000,00

1 350,00

33,750000

ознайомитись

81.

вулиця Правди,5

60

27 000,00

1 350,00

22,500000

ознайомитись

82.

вулиця Правди,7

58

27 000,00

1 350,00

23,275862

ознайомитись

83.

вулиця Правди,9

60

32 000,00

1 600,00

26,666667

ознайомитись

84.

вулиця Приазовська,118

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

85.

вулиця Приазовська,120

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

86.

вулиця Приазовська,135

2

27 000,00

1 350,00

675,000000

ознайомитись

87.

вулиця Приазовська,141

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

88.

вулиця Приазовська,143

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

89.

вулиця Привокзальна, 42

76

27 000,00

1 350,00

17,763158

ознайомитись

90.

вулиця Привокзальна, 66

59

27 000,00

1 350,00

22,881356

ознайомитись

91.

вулиця Привокзальна,41

73

27 000,00

1 350,00

18,493151

ознайомитись

92.

вулиця Привокзальна,70

149

27 000,00

1 350,00

9,060403

ознайомитись

93.

вулиця Промислова,4

14

27 000,00

1 350,00

96,428571

ознайомитись

94.

вулиця Пушкіна,1

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись

95.

вулиця Пушкіна,11

37

27 000,00

1 350,00

36,486486

ознайомитись

96.

вулиця Пушкіна,12

20

27 000,00

1 350,00

67,500000

ознайомитись

97.

вулиця Пушкіна,14

92

27 000,00

1 350,00

14,673913

ознайомитись

98.

вулиця Пушкіна,15

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись

99.

вулиця Пушкіна,3

6

27 000,00

1 350,00

225,000000

ознайомитись
1

00.

вулиця Пушкіна,4

14

27 000,00

1 350,00

96,428571

ознайомитись
1

01.

вулиця Пушкіна,5

7

27 000,00

1 350,00

192,857143

ознайомитись
1

02.

вулиця Пушкіна,6

22

27 000,00

1 350,00

61,363636

ознайомитись
1

03.

вулиця Пушкіна,7

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись
1

04.

вулиця Пушкіна,8

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись

Порядок сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку – щоквартально протягом 5 років власником приміщення (або інший строк за згодою сторін).

Відповідь на повідомлення просимо надавати оператору зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР до 27.11.2019р. за такими реквізитами:
КП «Бердянськводоканал» БМР
ідентифікаційний номер: 37622628
71112, Запорізька область, м. Бердянськ, просп. Східний буд.97
поточний рахунок 26003014883403 у ПАТ «Альфа-Банк» м. Київ, МФО 300346.
Контакти оператора:
Звертаємо увагу!
Відповідь повинна бути направлена представником власників (співвласників), уповноваженою особою (управителем тощо) разом з оформленими документами, рішенням власників (співвласників) відповідно до діючого законодавства, а саме:
 • ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017р. №2119-VIII;
 • ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017р. № 2189-VIII;
 • ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» від 10.01.2002р. № 2918-III;
 • ЗУ Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку від 14.05.2015р. № 417-VIII.
ПОВІДОМЛЕННЯ про намір встановлення вузла комерційного обліку (від 30.09.2019р.)

Оператор зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР, керуючись п.4 Порядку інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі про намір встановлення вузла комерційного обліку, затвердженого Постановою КМУ від 06.06.2018р. №444, повідомляє про намір встановлення вузла комерційного обліку в м. Бердянськ за адресами:

№ з/п

Адреса

Кількість приміщень

Вартість встановлення вузла комерційного обліку за кошторисом

Розмір внеску за встановлення вузла комерційного обліку

Ознайомитись детальніше

на квартал (протягом 5 років) на будинок

на квартал (протягом 5 років) на 1 приміщення

1.

вулиця Ростовська,2А

32

27 000,00

1 350,00

42,187500

ознайомитись

2.

вулиця Ростовська,4

30

27 000,00

1 350,00

45,000000

ознайомитись

3.

вулиця Ростовська,6

30

27 000,00

1 350,00

45,000000

ознайомитись

4.

вулиця Ростовська,8

40

27 000,00

1 350,00

33,750000

ознайомитись

5.

вулиця Руденка, 1/14

25

27 000,00

1 350,00

54,000000

ознайомитись

6.

вулиця Руденка,3

48

27 000,00

1 350,00

28,125000

ознайомитись

7.

вулиця Руденка,4

48

27 000,00

1 350,00

28,125000

ознайомитись

8.

вулиця Руденка,8

48

27 000,00

1 350,00

28,125000

ознайомитись

9.

вулиця Руденка,9

48

27 000,00

1 350,00

28,125000

ознайомитись

10.

вулиця Руденка,11/9

21

27 000,00

1 350,00

64,285714

ознайомитись

11.

вулиця Руднєвої,24

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

12.

вулиця Руднєвої,26

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

13.

вулиця Руднєвої,68

5

27 000,00

1 350,00

270,000000

ознайомитись

14.

вулиця Руднєвої,72

24

27 000,00

1 350,00

56,250000

ознайомитись

15.

вулиця Свободи, 22

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись

16.

вулиця Свободи, 36

42

27 000,00

1 350,00

32,142857

ознайомитись

17.

вулиця Свободи, 73

87

27 000,00

1 350,00

15,517241

ознайомитись

18.

вулиця Свободи,1

21

27 000,00

1 350,00

64,285714

ознайомитись

19.

вулиця Свободи,120

9

27 000,00

1 350,00

150,000000

ознайомитись

20.

вулиця Свободи,135

13

27 000,00

1 350,00

103,846154

ознайомитись

21.

вулиця Свободи,18

69

27 000,00

1 350,00

19,565217

ознайомитись

22.

вулиця Свободи,20

70

27 000,00

1 350,00

19,285714

ознайомитись

23.

вулиця Свободи,26

9

27 000,00

1 350,00

150,000000

ознайомитись

24.

вулиця Свободи,40

13

27 000,00

1 350,00

103,846154

ознайомитись

25.

вулиця Свободи,56

11

27 000,00

1 350,00

122,727273

ознайомитись

26.

вулиця Свободи,60

65

27 000,00

1 350,00

20,769231

ознайомитись

27.

вулиця Свободи,62

21

27 000,00

1 350,00

64,285714

ознайомитись

28.

вулиця Свободи,86а

11

27 000,00

1 350,00

122,727273

ознайомитись

29.

вулиця Свободи,93

6

27 000,00

1 350,00

225,000000

ознайомитись

30.

вулиця Свободи,97

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись

31.

вулиця Свободи,99

15

27 000,00

1 350,00

90,000000

ознайомитись

32.

вулиця Серафімовича,139

143

32 000,00

1 600,00

11,188811

ознайомитись

33.

вулиця Смоленська,3

210

64 000,00

3 200,00

15,238095

ознайомитись

34.

вулиця Смоленська,34

178

32 000,00

1 600,00

8,988764

ознайомитись

35.

вулиця Софіївська,103

168

27 000,00

1 350,00

8,035714

ознайомитись

36.

вулиця Софіївська,105

130

27 000,00

1 350,00

10,384615

ознайомитись

37.

вулиця Софіївська,107

129

27 000,00

1 350,00

10,465116

ознайомитись

38.

вулиця Софіївська,109

129

27 000,00

1 350,00

10,465116

ознайомитись

39.

вулиця Софіївська,11

9

27 000,00

1 350,00

150,000000

ознайомитись

40.

вулиця Софіївська,30

157

32 000,00

1 600,00

10,191083

ознайомитись

41.

вулиця Софіївська,32

90

27 000,00

1 350,00

15,000000

ознайомитись

42.

вулиця Софіївська,34

72

27 000,00

1 350,00

18,750000

ознайомитись

43.

вулиця Софіївська,4

61

27 000,00

1 350,00

22,131148

ознайомитись

44.

вулиця Софіївська,44

179

32 000,00

1 600,00

8,938547

ознайомитись

45.

вулиця Софіївська,46

120

27 000,00

1 350,00

11,250000

ознайомитись

46.

вулиця Софіївська,48

90

27 000,00

1 350,00

15,000000

ознайомитись

47.

вулиця Софіївська,7

33

27 000,00

1 350,00

40,909091

ознайомитись

48.

вулиця Софіївська,99

100

27 000,00

1 350,00

13,500000

ознайомитись

49.

вулиця Степанянца,3

60

27 000,00

1 350,00

22,500000

ознайомитись

50.

вулиця Степанянца,7

16

27 000,00

1 350,00

84,375000

ознайомитись

51.

вулиця Степанянца,9

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись

52.

вулиця Таганрогська,21

106

27 000,00

1 350,00

12,735849

ознайомитись

53.

вулиця Таганрогська,23

90

27 000,00

1 350,00

15,000000

ознайомитись

54.

вулиця Тіщенко,2

286

64 000,00

3 200,00

11,188811

ознайомитись

55.

вулиця Транспортний,10

32

27 000,00

1 350,00

42,187500

ознайомитись

56.

вулиця Транспортний,4

32

27 000,00

1 350,00

42,187500

ознайомитись

57.

вулиця Транспортний,6

32

27 000,00

1 350,00

42,187500

ознайомитись

58.

вулиця Туристична,6

107

32 000,00

1 600,00

14,953271

ознайомитись

59.

вулиця Університетьська,1

9

27 000,00

1 350,00

150,000000

ознайомитись

60.

вулиця Університетьська,10

24

27 000,00

1 350,00

56,250000

ознайомитись

61.

вулиця Університетьська,14

20

27 000,00

1 350,00

67,500000

ознайомитись

62.

вулиця Університетьська,14/39

9

27 000,00

1 350,00

150,000000

ознайомитись

63.

вулиця Університетьська,16

6

27 000,00

1 350,00

225,000000

ознайомитись

64.

вулиця Університетьська,2

24

27 000,00

1 350,00

56,250000

ознайомитись

65.

вулиця Університетьська,31

6

27 000,00

1 350,00

225,000000

ознайомитись

66.

вулиця Університетьська,37

25

27 000,00

1 350,00

54,000000

ознайомитись

67.

вулиця Університетьська,43

59

27 000,00

1 350,00

22,881356

ознайомитись

68.

вулиця Університетьська,7

17

27 000,00

1 350,00

79,411765

ознайомитись

69.

вулиця Фестивальна,29А

106

32 000,00

1 600,00

15,094340

ознайомитись

70.

вулиця Хіміків, 6/12

129

47 226,00

2 361,30

18,304651

ознайомитись

71.

вулиця Хіміків,11

36

32 000,00

1 600,00

44,444444

ознайомитись

72.

вулиця Хіміків,2

70

27 000,00

1 350,00

19,285714

ознайомитись

73.

вулиця Хіміків,4

99

27 000,00

1 350,00

13,636364

ознайомитись

74.

вулиця Хіміків,7

109

32 000,00

1 600,00

14,678899

ознайомитись

75.

вулиця Центральна, 22/69

108

32 000,00

1 600,00

14,814815

ознайомитись

76.

вулиця Центральна,13

14

27 000,00

1 350,00

96,428571

ознайомитись

77.

вулиця Центральна,17

148

32 000,00

1 600,00

10,810811

ознайомитись

78.

вулиця Центральна,18

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

79.

вулиця Центральна,29

111

32 000,00

1 600,00

14,414414

ознайомитись

80.

вулиця Центральна,4

51

27 000,00

1 350,00

26,470588

ознайомитись

81.

вулиця Центральна,49

133

32 000,00

1 600,00

12,030075

ознайомитись

82.

вулиця Центральна,51

139

32 000,00

1 600,00

11,510791

ознайомитись

83.

вулиця Чехова,25

27

27 000,00

1 350,00

50,000000

ознайомитись

84.

вулиця Чехова,61

22

27 000,00

1 350,00

61,363636

ознайомитись

85.

вулиця Чехова,63

24

27 000,00

1 350,00

56,250000

ознайомитись

86.

вулиця Шевченка, 13

68

32 000,00

1 600,00

23,529412

ознайомитись

87.

вулиця Шевченка,8

67

27 000,00

1 350,00

20,149254

ознайомитись

88.

вулиця Шевченко ,3

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись

89.

вулиця Шмідта,22

18

27 000,00

1 350,00

75,000000

ознайомитись

90.

вулиця Шмідта,3

27

27 000,00

1 350,00

50,000000

ознайомитись

91.

вулиця Щербака,22г

30

27 000,00

1 350,00

45,000000

ознайомитись

Порядок сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку – щоквартально протягом 5 років власником приміщення (або інший строк за згодою сторін).

Відповідь на повідомлення просимо надавати оператору зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР до 30.11.2019р. за такими реквізитами:
КП «Бердянськводоканал» БМР
ідентифікаційний номер: 37622628
71112, Запорізька область, м. Бердянськ, просп. Східний буд.97
поточний рахунок 26003014883403 у ПАТ «Альфа-Банк» м. Київ, МФО 300346.
Контакти оператора:
Звертаємо увагу!
Відповідь повинна бути направлена представником власників (співвласників), уповноваженою особою (управителем тощо) разом з оформленими документами, рішенням власників (співвласників) відповідно до діючого законодавства, а саме:
 • ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017р. №2119-VIII;
 • ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017р. № 2189-VIII;
 • ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» від 10.01.2002р. № 2918-III;
 • ЗУ Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку від 14.05.2015р. № 417-VIII.
ПОВІДОМЛЕННЯ про намір встановлення вузла комерційного обліку (від 01.10.2019р.)

Оператор зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР, керуючись п.4 Порядку інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі про намір встановлення вузла комерційного обліку, затвердженого Постановою КМУ від 06.06.2018р. №444, повідомляє про намір встановлення вузла комерційного обліку в м. Бердянськ за адресами:

№ з/п

Адреса

Кількість приміщень

Вартість встановлення вузла комерційного обліку за кошторисом

Розмір внеску за встановлення вузла комерційного обліку

Ознайомитись детальніше

на квартал (протягом 5 років) на будинок

на квартал (протягом 5 років) на 1 приміщення

1.

вул. Я. Мудрого,10

13

27 000,00

1 350,00

103,846154

ознайомитись

2.

вул. Я. Мудрого,14

71

27 000,00

1 350,00

19,014085

ознайомитись

3.

вул. Я. Мудрого,16

69

27 000,00

1 350,00

19,565217

ознайомитись

4.

вул. Я. Мудрого,18

70

27 000,00

1 350,00

19,285714

ознайомитись

5.

вул. Я. Мудрого,20

80

27 000,00

1 350,00

16,875000

ознайомитись

6.

вул. Я. Мудрого,24

67

27 000,00

1 350,00

20,149254

ознайомитись

7.

вул. Я. Мудрого,26

142

32 000,00

1 600,00

11,267606

ознайомитись

8.

вул. Я. Мудрого,6

25

27 000,00

1 350,00

54,000000

ознайомитись

9.

вул. Я. Мудрого,8

16

27 000,00

1 350,00

84,375000

ознайомитись

10.

вул. Ялтинська,50

76

27 000,00

1 350,00

17,763158

ознайомитись

11.

вул. Богуславського,29

60

27 000,00

1 350,00

22,500000

ознайомитись

12.

Європейська,72

127

27 000,00

1 350,00

10,629921

ознайомитись

13.

Європейська,74

124

27 000,00

1 350,00

10,887097

ознайомитись

14.

Європейська,82

61

27 000,00

1 350,00

22,131148

ознайомитись

15.

Європейська,84

79

27 000,00

1 350,00

17,088608

ознайомитись

16.

Мелітопольське шосе,10

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

17.

Мелітопольське шосе,100а

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись

18.

Мелітопольське шосе,102

11

27 000,00

1 350,00

122,727273

ознайомитись

19.

Мелітопольське шосе,103/24

77

32 000,00

1 600,00

20,779221

ознайомитись

20.

Мелітопольське шосе,104

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись

21.

Мелітопольське шосе,106

55

27 000,00

1 350,00

24,545455

ознайомитись

22.

Мелітопольське шосе,110/27

133

32 000,00

1 600,00

12,030075

ознайомитись

23.

Мелітопольське шосе,12

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

24.

Мелітопольське шосе,14

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

25.

Мелітопольське шосе,16

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

26.

Мелітопольське шосе,4

129

27 000,00

1 350,00

10,465116

ознайомитись

27.

Мелітопольське шосе,46

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

28.

Мелітопольське шосе,48

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

29.

Мелітопольське шосе,50

32

27 000,00

1 350,00

42,187500

ознайомитись

30.

Мелітопольське шосе,52

24

27 000,00

1 350,00

56,250000

ознайомитись

31.

Мелітопольське шосе,54

24

27 000,00

1 350,00

56,250000

ознайомитись

32.

Мелітопольське шосе,56

32

27 000,00

1 350,00

42,187500

ознайомитись

33.

Мелітопольське шосе,58

24

27 000,00

1 350,00

56,250000

ознайомитись

34.

Мелітопольське шосе,6

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

35.

Мелітопольське шосе,60

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

36.

Мелітопольське шосе,64

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

37.

Мелітопольське шосе,66

31

27 000,00

1 350,00

43,548387

ознайомитись

38.

Мелітопольське шосе,78

16

27 000,00

1 350,00

84,375000

ознайомитись

39.

Мелітопольське шосе,8

8

27 000,00

1 350,00

168,750000

ознайомитись

40.

Мелітопольське шосе,83

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись

41.

Мелітопольське шосе,85

26

27 000,00

1 350,00

51,923077

ознайомитись

42.

Мелітопольське шосе,88

27

27 000,00

1 350,00

50,000000

ознайомитись

43.

Мелітопольське шосе,9

108

32 000,00

1 600,00

14,814815

ознайомитись

44.

Мелітопольське шосе,90

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись

45.

Мелітопольське шосе,92

11

27 000,00

1 350,00

122,727273

ознайомитись

46.

Мелітопольське шосе,94

3

27 000,00

1 350,00

450,000000

ознайомитись

47.

Мелітопольське шосе,97

54

27 000,00

1 350,00

25,000000

ознайомитись

48.

Мелітопольське шосе,99

73

27 000,00

1 350,00

18,493151

ознайомитись

49.

Площа Єдності,2

15

27 000,00

1 350,00

90,000000

ознайомитись

50.

проспект Азовський, 12

61

27 000,00

1 350,00

22,131148

ознайомитись

51.

проспект Азовський, 15

12

27 000,00

1 350,00

112,500000

ознайомитись

52.

проспект Азовський, 21

13

27 000,00

1 350,00

103,846154

ознайомитись

53.

проспект Азовський, 28/16

46

27 000,00

1 350,00

29,347826

ознайомитись

54.

проспект Азовський, 43

32

27 000,00

1 350,00

42,187500

ознайомитись

55.

проспект Азовський, 5/65

70

32 000,00

1 600,00

22,857143

ознайомитись

56.

проспект Азовський, 51

18

27 000,00

1 350,00

75,000000

ознайомитись

57.

проспект Азовський, 53

18

27 000,00

1 350,00

75,000000

ознайомитись

58.

проспект Азовський, 57

17

27 000,00

1 350,00

79,411765

ознайомитись

59.

проспект Азовський, 6/60

80

27 000,00

1 350,00

16,875000

ознайомитись

60.

проспект Азовський,1

16

27 000,00

1 350,00

84,375000

ознайомитись

61.

проспект Азовський,16

16

27 000,00

1 350,00

84,375000

ознайомитись

62.

проспект Азовський,19

16

27 000,00

1 350,00

84,375000

ознайомитись

63.

проспект Азовський,2

72

27 000,00

1 350,00

18,750000

ознайомитись

64.

проспект Азовський,24

22

27 000,00

1 350,00

61,363636

ознайомитись

65.

проспект Азовський,26

21

27 000,00

1 350,00

64,285714

ознайомитись

66.

проспект Азовський,3

73

32 000,00

1 600,00

21,917808

ознайомитись

67.

проспект Азовський,31

16

27 000,00

1 350,00

84,375000

ознайомитись

68.

проспект Азовський,31а

7

27 000,00

1 350,00

192,857143

ознайомитись

69.

проспект Азовський,7

33

27 000,00

1 350,00

40,909091

ознайомитись

70.

проспект Західний, 7/2

80

27 000,00

1 350,00

16,875000

ознайомитись

71.

проспект Західний,31

4

27 000,00

1 350,00

337,500000

ознайомитись

72.

проспект Західний,35

40

27 000,00

1 350,00

33,750000

ознайомитись

73.

проспект Західний,9

71

27 000,00

1 350,00

19,014085

ознайомитись

74.

проспект Перемоги,1

30

27 000,00

1 350,00

45,000000

ознайомитись

75.

проспект Перемоги,14

13

27 000,00

1 350,00

103,846154

ознайомитись

76.

проспект Перемоги,15

23

27 000,00

1 350,00

58,695652

ознайомитись

77.

проспект Перемоги,29

25

27 000,00

1 350,00

54,000000

ознайомитись

78.

проспект Перемоги,41

34

27 000,00

1 350,00

39,705882

ознайомитись

79.

проспект Перемоги,43

83

32 000,00

1 600,00

19,277108

ознайомитись

80.

проспект Перемоги,6

100

27 000,00

1 350,00

13,500000

ознайомитись

81.

проспект Перемоги,8

45

27 000,00

1 350,00

30,000000

ознайомитись

82.

проспект Праці, 35

33

27 000,00

1 350,00

40,909091

ознайомитись

83.

проспект Праці, 43

27

27 000,00

1 350,00

50,000000

ознайомитись

84.

проспект Праці, 47

108

32 000,00

1 600,00

14,814815

ознайомитись

85.

проспект Праці,16

44

27 000,00

1 350,00

30,681818

ознайомитись

86.

проспект Східний, 206

13

27 000,00

1 350,00

103,846154

ознайомитись

87.

проспект Східний, 226/58

148

32 000,00

1 600,00

10,810811

ознайомитись

88.

проспект Східний,100

213

32 000,00

1 600,00

7,511737

ознайомитись

89.

проспект Східний,102

150

32 000,00

1 600,00

10,666667

ознайомитись

90.

проспект Східний,208

15

27 000,00

1 350,00

90,000000

ознайомитись

91.

проспект Східний,210

15

27 000,00

1 350,00

90,000000

ознайомитись

92.

проспект Східний,212

14

27 000,00

1 350,00

96,428571

ознайомитись

93.

проспект Східний,228

143

32 000,00

1 600,00

11,188811

ознайомитись

94.

проспект Східний,230

146

32 000,00

1 600,00

10,958904

ознайомитись

95.

проспект Східний,232

178

32 000,00

1 600,00

8,988764

ознайомитись

96.

проспект Східний,234

235

32 000,00

1 600,00

6,808511

ознайомитись

97.

проспект Східний,90

144

32 000,00

1 600,00

11,111111

ознайомитись

98.

проспект Східний,94

108

32 000,00

1 600,00

14,814815

ознайомитись

99.

проспект Східний,96

107

32 000,00

1 600,00

14,953271

ознайомитись

100.

проспект Східний,98

108

32 000,00

1 600,00

14,814815

ознайомитись

Порядок сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку – щоквартально протягом 5 років власником приміщення (або інший строк за згодою сторін).

Відповідь на повідомлення просимо надавати оператору зовнішніх інженерних мереж КП «Бердянськводоканал» БМР до 01.12.2019р. за такими реквізитами:
КП «Бердянськводоканал» БМР
ідентифікаційний номер: 37622628
71112, Запорізька область, м. Бердянськ, просп. Східний буд.97
поточний рахунок 26003014883403 у ПАТ «Альфа-Банк» м. Київ, МФО 300346.
Контакти оператора:
Звертаємо увагу!
Відповідь повинна бути направлена представником власників (співвласників), уповноваженою особою (управителем тощо) разом з оформленими документами, рішенням власників (співвласників) відповідно до діючого законодавства, а саме:
 • ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017р. №2119-VIII;
 • ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017р. № 2189-VIII;
 • ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» від 10.01.2002р. № 2918-III;
 • ЗУ Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку від 14.05.2015р. № 417-VIII.