Послуги з опломбування та розпломбування виконуються за кошти споживачів і оплачуються окремо згідно калькуляції реєстру вартості платних послуг при проведенні інших, крім ліцензованих видів діяльності, які надають підрозділи КП «Бердянськводоканал» БМР.

Поточну вартість послуг по опломбування / розпломбування можна уточнити тут

Заявку на розпломбування засобу вимірювальної техніки, корінних вентилів можна оформити в Сервісному центрі підприємства (каб.№19), за адресою пр-т Східний, 97, виключно за письмовою заявою в довільній формі.

У відповідності до вимог розділів II та III Порядку прийняття приладу обліку на абонентський облік, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.10.2018 р. №270, для прийняття на абонентський облік вузла комерційного або розподільчого обліку, Споживач зобов'язаний звернутись в КП «Бердянськводоканал» БМР з письмовою заявою про прийняття вузла комерційного або розподільчого обліку на абонентський облік з відповідним переліком документів, а саме:

  1. Копія документа, що підтверджує право власності на будівлю;
  2. Копія проектної документації на встановлення вузла обліку (оригінал для огляду)
Вузол комерційного обліку
— це вузол обліку, що забезпечує загальний облік споживання відповідної комунальної послуги в будівлі, її частині (під'їзді), обладнаній окремим інженерним вводом.
Вузол розподільного обліку
— це вузол обліку, що забезпечує індивідуальний облік споживання відповідної комунальної послуги в будівлях, де налічуються два та більше споживачів.
Увага!
  • Заяву підписує власник приміщення або його представник (довірена особа).
  • В разі, якщо заяву підписує Представник, до заяви додається документ, що підтверджує його повноваження (наприклад, довіреність та копія документу, що посвідчує особистість представника з копією довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (індентифікаційний код).
  • Якщо заяву підписує власник приміщення — власник зобов'язаний пред'явити Сервісному центру будь-який документ, що посвідчує свою особистість. Копії не вимагаються, лише оригінал для огляду.
  • Розпломбування вентилів для відновлення подачі води виконується тільки за умови одночасного опломбування встановленого приладу обліку води. Без водоміру подача води не відновлюється.
  • Квітанція про сплату грошових коштів за послуги з опломбування водомірного вузла додається до заяви в оригіналі або надається інспектору КП «Бердянськводоканал» БМР при безпосередньому візиті для виконання заяви.
  • Вартість платних послуг можна оплатити готівкою в касі КП «Бердянськводоканал» БМР або готівковими/безготівковими грошовими коштами в будь-якій банківській установі на поточний банківський рахунок КП «Бердянськводоканал» БМР
Адреса Сервісного центру:
71112, Україна, Запорізька область, м. Бердянськ, пр-т Східний, 97, каб. №19 (від прохідної ліворуч)

Режим роботи:
Пн-Чт — 7:30–16:30
Пт — 7:30–15:30
Перерва — 11:30–12:18
Сб-Нд — Вихідні