Згідно ст. 5.21 «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27 червня 2008 року № 190 зняття показань приладів обліку води (водомірів) здійснюється представником підприємством у присутності споживача або самим споживачем. Представник підприємства перевіряє правильність зняття споживачем показів водомірів і надання їм відомостей про обсяги.

Якщо в ході перевірки буде виявлено розбіжність між фактичними показаннями водоміра і переданими абонентом, підприємство перераховує кількість поданої води за період від дати попередньої перевірки до моменту виявлення розбіжностей. Перерахунок здійснюється за умови, якщо представником підприємства не було виявлено факту втручання в роботу водоміра, виходу його з ладу або порушення пломб.

Порядок і терміни зняття показань приладів обліку води визначаються згідно з договором. КП «Бердянськводоканал» БМР для безпомилкового обліку спожитої води пропонує абонентам (тільки для фізичних осіб) щомісяця до 25 числа передавати поточні показання водомірів одним із наступних способів:

1. За телефонами:
3-43-00, 3-51-95 (цілодобово)
3-63-29, 3-40-54 в робочий час (Пн-Чт з 7-30 до 16-30, Пт з 7-30 до 15-30, перерва з 11-30 до 12-20)

2. На електронну пошту:
voda.brd@ukr.net

3. Через особистий кабінет на нашому сайті (після реєстрації):
Перейти на сторінку передачі показань лічильників води>

Примітка:
При передачі показань обов'язково вказуйте адресу, ПІБ та поточні показання водоміра(ів). Бажано в першу чергу вказувати свій особовий рахунок (номер квитанції).