Згідно ст. 5.21 «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27 червня 2008 року № 190 зняття показань приладів обліку води (лічильників) здійснюється представником підприємства у присутності споживача або самим споживачем.

Увага!
Для безпомилкового обліку спожитої води КП «Бердянськводоканал» БМР промонує абонентам (лише для фізичних осіб) щомісячно до 25 числа передавати поточні показання водомірів одним із наступних способів, перелічених нижче.

Представник підприємства перевіряє правильність зняття споживачем показів водомірів і надання їм відомостей про обсяги. Якщо в ході перевірки буде виявлено розбіжність між фактичними і переданими абонентом показаннями лічильника води, підприємство перераховує кількість поданої води за період від дати попередньої перевірки до моменту виявлення розбіжності. Перерахунок здійснюється за умови, якщо представником підприємства не було виявлено факту втручання в роботу водоміра, виходу його з ладу або порушення цілостності пломб.

Способи передачі показань

1. Через особистий кабінет

Найпростіший і швидкий спосіб передати поточні показання лічильників води. Після входу в особистий кабінет, залишається лише ввести поточні показання лічильника(ів) води і натиснути кнопку «зберегти».

Примітка:
  • Для реєстрації в особистому кабінеті перейдіть за цим посиланням та заповніть необхідні данні.
  • Через особистий кабінет можна передавати показанння щомісяця до 25 числа (включно). Це зроблено для уникнення плутанини з введенням показань в базу підприємства і уникнення помилок в нарахуваннях.
  • В особистому кабінеті заблокована можливість передавати показання по загальним і транзитним лічильникам води. Для таких водомірів краще передавати показання в інший спосіб, оскільки розподіл обсягів спожитої води проводиться контролером в індивідуальному порядку.
  • З усіх питань щодо особистого кабінету ви можете звернутися до адміністратора сайту (написати адміністратору сайту)

Приклад передачі показань через особистий кабінет:

2. На електронну пошту

Передати показання можна за допомогою відправки електронного листа на імейл voda.brd@ukr.net. У повідомленні обов'язково вказуйте адресу та ПІБ, по можливості — ще особовий рахунок (можна подивитися в квитанції)

Приклад передачі показань через імейл:

3. Через інтернет-приймальню

На сайті є "Інтернет-приймальня", через яку ви теж маєте можливість передати показання. Виберіть відповідний відділ (прийом показань) заповніть поля і відправте повідомлення. Не забудьте разом з показаннями водомірів вказати адресу та ПІБ, по можливості - ще особовий рахунок (можна подивитися в квитанції).

Приклад передачі показань через Інтернет-приймальню:

4. По телефону

3-43-00, 3-51-95 (цілодобово)
3-63-29, 3-40-54 у робочий час (Пн–Чт з 7-30 до 16-30, Пт з 7-30 до 15-30, перерва с 11-30 до 12-20)

Увага!
При передачі показань водоміра(ів) обов'язково вказуйте адресу та ПІБ, по можливості – ще особовий рахунок (можна подивитися в квитанції).