Публічний індивідуальний договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті виконавця послуги власник (співвласник, користувач) не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги.

Індивідуальні споживачі власники (співвласники, користувачі) нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення або звертаються до КП «Бердянськводоканал» БМР для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов публічного індивідуального договору.

У зв’язку з тим, що даний договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Нові споживачі для отримання вказаних послуг, можуть звернутись до КП «Бердянськводоканал» БМР в каб.№19 з заявою-приєднання до публічного індивідуального Договору та надати відповідний пакет документів за адресою: м. Бердянськ, просп. Східний, 97 (каб.№18). тел. 06153-3-40-54; 050-400-39-92. (Час роботи: понеділок-четвер з 7-30 до 16-30, п'ятниця з 7-30 до 15-30, перерва з 11-30 до 12-20.)

Перелік документів
Перелік документів Корисна інформація
1. Платіжний документ про сплату грошових коштів за послуги розпломбування та/або опломбування Про вартість платної послуги можна дізнатись в чинному реєстрі вартості платних послуг при проваджені інших, крім ліцензованих, видів діяльності, що надають підрозділи КП «Бердянськводоканал» БМР.
2. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; Актуальну Виписку можна отримати:
  1. самостійно за наведеним посиланням в мережі Інтернет: kap.minjust.gov.ua/services/registry
  2. у нотаріуса;
  3. в реєстраційному відділі органу місцевого самоврядування.
(Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» за адресою: м. Бердянськ просп. Азовський, 37/9 – тел.: (06153)4-73-49; (06153)4-73-48.)
Виписка вважається дійсною протягом місяця з дня її отримання.
3. Копія документу, що встановлює особу; Паспорт громадянина України у формі книжечки або ID-картка;
 
До паспортної книжечки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку вклеюються нові фотокартки, що відповідають його вікові. Паспорт, в якому не вклеєні такі фотокартки при досягненні його власником зазначеного віку, вважається недійсним.
4. Копія довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (РНОКПП); РНОКПП – ідентифікаційний номер особи.
5. Копія свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ або Витяг з реєстру платників ПДВ;

Надається за наявності.

6. Копія Сатуту, Положення, тощо; Надається лише юридичними особами, зареєстрованими в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
7. Копія документу, що підтверджує повноваження на підписання договору. Довіреність, наказ, розпорядження про призначення на посаду або інший документ, що підтверджує повноваження на підписання договору.
8. Банківські реквізити у форматі IBAN: Надається в КП «Бердянськводоканал» БМР у письмовій формі (офіційним листом на фірмовому бланку або належним чином завіреною копією внутрішнього розпорядчого документу з супровідним листом).
9. Інформація про призначення відповідальної особи (осіб) за технічний стан водопровідних та каналізаційних мереж, що мають право підпису на актах і рахунках; Надається в КП «Бердянськводоканал» БМР у письмовій формі (офіційним листом на фірмовому бланку або належним чином завіреною копією внутрішнього розпорядчого документу з супровідним листом).

Зі зразком можна ознайомитись переглянувши бланк форми 
Ф-0029.
10. Інформація про наявність чи відсутність субспоживачів; Субспоживач - особа, яка користується водопостачанням та/або водовідведенням через приватні мережі споживача.

Надається кратним кількості вбудованих об’єктів водопостачання/водовідведення.

Надається в КП «Бердянськводоканал» БМР у письмовій формі (офіційним листом на фірмовому бланку або належним чином завіреною копією внутрішнього розпорядчого документу з супровідним листом).

Зі зразком можна ознайомитись переглянувши бланки форми Ф-0030; Ф-0031.
11. Копія паспорту(-ів) засобу(-ів) обліку води;
12. Копія документу, що підтверджуює право власності (користування) на об’єкт нерухомого майна з актуальною Інформаційною довідкою з Єдиного державного реєстру речових прав на нерухоме майно; Актуальну Виписку можна отримати:
  1. самостійно за наведеним посиланням в мережі Інтернет: kap.minjust.gov.ua/services/registry
  2. у нотаріуса;
  3. в реєстраційному відділі органу місцевого самоврядування.
(Відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» за адресою: м. Бердянськ просп. Азовський, 37/9 – тел.: (06153)4-73-49; (06153)4-73-48.)

Виписка вважається дійсною протягом місяця з дня її отримання.

Правовстановлюючі документи на земельну ділянку не надаються, якщо приміщення є вбудованим.
13. Копія актуального технічного паспорту на будівлю (приміщення); Технічний паспорт виготовляється в бюро технічної інвентаризації або іншими особами, що мають відповідні сертифікати.
14. Нотаріально засвідчена згода співвласника(ів) нерухомого майна на оформлення договорів, актів та інших документів для укладення договору про надання послуг з водопостачання та водовідведення на іншого(-их) співвласника(-ів). Надається в разі зареєстрованого права спільної часткової власності на об’єкт нерухомого майна.
15. Технічні умови на приєднання до мереж водопостачання / водовідведення; Технічні умови розробляються і оформлюються на платній основі.

Про вартість платної послуги можна дізнатись в чинному реєстрі вартості платних послуг при проваджені інших, крім ліцензованих, видів діяльності, що надають підрозділи КП «Бердянськводоканал» БМР.

Зразок заяви на видачу технічних умов (бланк Ф-002) можна завантажити за посиланням.
16. Нормативний розрахунок водоспоживання і водовідведення (обґрунтування потреби у воді) Один з документів, що надається разом з пакетом документів для розробки і оформлення технічних умов.

Надання нормативного розрахунку є не обов’язковим при наявності технічних умов оформлених починаючи з 01.11.2017р.
17. Заява про надання послуг консультації та оформлення нормативного розрахунку водоспоживання та водовідведення. Необхідно подавати в разі наявності у споживача технічних умов виданих до 01.11.2017р. без обґрунтування потреби у воді (тобто без нормативного розрахунку).

Заяву необхідно подавати в разі наявності у споживача технічних умов на об’єкт(и) водоспоживання, водовідведення отриманих до 01.11.2017р. без нормативного розрахунку витрат водоспоживання та водовідведення.

Споживач має право звернутись до виконавця з письмовою заявою встановленого зразка щодо його оформлення, якщо у споживача не настали обставини визначені п.20 розділу ІІІ Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008р. №190 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 19.04.2021р. №97).

Зразок заяви про надання послуг консультації та оформлення нормативного розрахунку водоспоживання та водовідведення (бланк Ф-029; Ф-007) можна завантажити за посиланням.

Консультації та оформлення нормативного розрахунку водоспоживання та водовідведення здійснюються на платній основі.

Про вартість платної послуги можна дізнатись в чинному реєстрі вартості платних послуг при проваджені інших, крім ліцензованих, видів діяльності, що надають підрозділи КП «Бердянськводоканал» БМР.
18. Проєктна документації на підключення до мереж водопостачання та/або водовідведення. Проєктна документація розробляється проектною організацією в трьох примірниках на підставі отриманих технічних умов.

Погодження проектної документації з КП «Бердянськводоканал» БМР здійснюється виробничо-технічним відділом (ВТВ) на підставі письмової заяви.

Приймальні дні ВТВ вівторок та четвер з 08год. 30хв. до 11год. 30хв. Попередній запис за телефоном 06153-3-65-24.
19. Акт розмежування майнової належності та експлуатаційної відповідальності сторін; Акт, який додається до технічних умов на приєднання до систем централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення та вирішує питання, пов’язані з межею майнової належності та експлуатаційної відповідальності сторін.
20. Схема розділу меж обслуговування водопровідних та каналізаційних мереж в масштабі з деталізацією колодязя водопровідного врізання, нанесенням каналізаційних випусків та контрольного колодязю для відбору проб стічних вод. Розробка цього документу є обов’язковою, якщо вбудований об’єкт нерухомого майна споживача має підключення до зовнішніх міських водопровідних та/або каналізаційних мереж.

Схема розробляється проєктною організацією в трьох примірниках з кольоровим нанесенням мереж водопроводу, каналізації, колодязів, тощо. 

Два – для КП «Бердянськводоканал» БМР, один – замовнику. 

Погодження схеми з КП «Бердянськводоканал» БМР здійснюється на підставі письмової заяви від споживача.

Схеми розділу меж обслуговування погоджені до 01.01.2017р. вважаються недійсними. Також недійсними є схеми погоджені з КП «Бердянськводоканал» БМР не заявником, а іншою особою (колишній власник приміщення, тощо).

Узгодження геодезичних зйомок та схем здійснюється на платній основі.
Про вартість платної послуги можна дізнатись в чинному реєстрі вартості платних послуг при проваджені інших, крім ліцензованих, видів діяльності, що надають підрозділи КП «Бердянськводоканал» БМР.

Реквізити для сплати:
КП «БЕРДЯНСЬКВОДОКАНАЛ» БМР, код ЄДРПОУ: 37622628; п/р UA503003460000026005014883401 ПАТ «АЛЬФА-БАНК» у м. Києві, МФО 300346; призначення платежу – узгодження геодезичних зйомок та схем.
21. Інформація про визначення представників, уповноважених представляти споживача під час відбору проб стічних вод з обов’язковим зазначенням контактних даних. Розробка цього документу є обов’язковою, якщо вбудований об’єкт нерухомого майна споживача має підключення до зовнішніх міських каналізаційних мереж.

Споживач повинен визначити не менше двох представників, уповноважених представляти його під час відбору проб стічних вод з обов’язковим зазначенням контактних даних, та повідомити КП «Бердянськводоканал» БМР у письмовій формі (офіційним листом на фірмовому бланку або належним чином завіреною копією внутрішнього розпорядчого документу з супровідним листом)

Примітка:

  1. Всі копії повинні бути належним чином завірені уповноваженою на це особою.
  2. За додатковою вимогою КП «Бердянськводоканал» БМР можуть вимагатись інші документи необхідні для подачі води та укладення договору.

З публічною пропозицією КП «Бердянськводоканал» БМР про укладення публічного індивідуального договору, текстом договору та заявою-приєднання можна ознайомитись нижче.

Публічний індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем) з власниками (співвластниками, користувачами) нежитлових приміщень в багатоквартирних будинках
Додаток №1 «Дислокація об'єктів водоспоживання/водовідведення»
Заява-приєднання до публічного індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем) для власників (співвластників, користувачів) нежитлових приміщень
Повідомлення (публічна пропозиція КП «Бердянськводоканал» БМР) про укладення публічного індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговлування внутрішньобудинкових систем) з власниками (співвласниками, користувачами) нежитлових приміщень
Перелік адрес багатоквартирних будинків на публічних індивідуальних договорах без обслуговування внутрішньобудинкових систем